Přejít na obsah

Představy


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

Tak mě napadlo založit téma, které by odhalilo vaše vnitřní sny o úpravách Octavie..Já začnu trošku nenápadně, úpravou fotky, kterou jsem udělal jsem dělal z klasických základních věcí na škodovky: tzn. žádné extra doplňky, jen klasická 16" kola Vega, nalakovaná tmavším odstínem, pár detailů...samozřejmě mít neomezené možnosti, "rozšoupnu se" více..ale takto decentně upravenou (viz. foto) si představuji Octavii po faceliftu (změnil jsem jen nárazníky, se světly ani s maskou není jasno-tak neexperimentuji)..přední část jsem neupravoval, neb po faceliftku může vypadat natolik odlišně, že by to jako celek mohlo působit děsně, proto jsem si pohrál jen s bočními partiemi a barvou interiéru a myslím, že to vypadá slušně: :) Tak se pochlubte také, klidně udělejte 2 verze návrhů-nejprve se držte při zemi se základními věcmi (tak,jako můj první návrh) a poté udělejte "Octavii snů" a dejte na ni, co se vejde.. :palec2: Doufám,že se toto téma aspoň trošku ujme,docela by mě zajímali představy ostatních :)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadlo založit téma, které by odhalilo vaše vnitřní sny o úpravách Octavie..

No když už jsi to načal.... Já bych uvítal spíše praktické věci nežli jen estetické např: k motoru 1.8 TSI a 2.0 TFSI převodovku DGS, dvoulitr TFSI do kastle s normálním podvozkem např. pro model L and K, natáčecí bixenony, gumy s vyšším profilem na 17" a 18" kolech a širší sedadla (sedáky) vpředu.Z estetických věcí by se mi líbila maska alá Audi.Eventuálně panoramatickou skleněnou střechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už jsi to načal.... Já bych uvítal spíše praktické věci nežli jen estetické např: k motoru 1.8 TSI a 2.0 TFSI převodovku DGS, dvoulitr TFSI do kastle s normálním podvozkem např. pro model L and K, natáčecí bixenony, gumy s vyšším profilem na 17" a 18" kolech a širší sedadla (sedáky) vpředu.Z estetických věcí by se mi líbila maska alá Audi.Eventuálně panoramatickou skleněnou střechu.

no,motor těžko vymodeluju :D - ale komu by se nelíbilo :) ..jinak souhlasím!: pokud bych upravoval více,rozhodně bych sáhl po masce např. z S6 a ta pan. střecha mě také napadla! :palec2:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemusim vizuální změny,řekl bych že jsem na to až alergickej.......tady kolem mého bydliště jezdívá OII obalená v Milotecu apod.a podle mě to auto je naprosto zničený,vypadá to katastrofálně.

Jediný co mám na svých OII od milotecu jsou ty plyn.podpěry kapoty,jsem na ně zvyklej z Passatů jinak nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemusim vizuální změny,řekl bych že jsem na to až alergickej.......tady kolem mého bydliště jezdívá OII obalená v Milotecu apod.a podle mě to auto je naprosto zničený,vypadá to katastrofálně.

Jediný co mám na svých OII od milotecu jsou ty plyn.podpěry kapoty,jsem na ně zvyklej z Passatů jinak nic jiného.

milotec tuzingy jsou hnus :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se na to koukat jinak. někomu se prostě líbí. uplně stejně nechápu, jak vehementně odsuzuješ černou barvu, že je fádní atd, ale už nebereš v potaz, že ne každej má stejnej pohled na věc. nicméně milotec snad opravdu neudělal auto, který by mě oslovilo. takový ty jejich předváděcí to jsou hrůzy.

jinak když už seš u těch představ, tak tady se koukni na moje představy, o kterých se mi občas zdává http://www.youtube.com/watch?v=__ghLE7QtnA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se na to koukat jinak. někomu se prostě líbí. uplně stejně nechápu, jak vehementně odsuzuješ černou barvu, že je fádní atd, ale už nebereš v potaz, že ne každej má stejnej pohled na věc. nicméně milotec snad opravdu neudělal auto, který by mě oslovilo. takový ty jejich předváděcí to jsou hrůzy.

jinak když už seš u těch představ, tak tady se koukni na moje představy, o kterých se mi občas zdává http://www.youtube.com/watch?v=__ghLE7QtnA

jó,tak to koukni na tu mou! :p:D : http://www.automotorevue.cz/auto/clanek/19...im/?topic=18968

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se na to koukat jinak. někomu se prostě líbí. uplně stejně nechápu, jak vehementně odsuzuješ černou barvu, že je fádní atd, ale už nebereš v potaz, že ne každej má stejnej pohled na věc. nicméně milotec snad opravdu neudělal auto, který by mě oslovilo. takový ty jejich předváděcí to jsou hrůzy.

jinak když už seš u těch představ, tak tady se koukni na moje představy, o kterých se mi občas zdává http://www.youtube.com/watch?v=__ghLE7QtnA

jinak k té černé..já vždy vyjadřuji pouze svůj názor,mnohdy to i napíšu "dle mého názoru"..a zároveň uznám názor ostatních..sekce Vaše Octavia II je předurčená pro názory a hodnocení-já to pouze hodnotím..vyskytuje se to asi docela často,ale to bude tím počtem černých Oktávek :p to k "formalitě"..ale jinak mezi náma: nevím,ale prostě nemůžu vystát,když někdo dělá z auta,co není..RS se mi celkově moc nelíbí (narozdíl od OI), ale když už bych toužil po vzhledu RS, dobrá-tak bych si to předělal..ale nikdy bych nedával ty tabulky..jak RS to vypadá,tak proč přihazovat do ohně?..kdybych to měl chipnuté na podobný výkon,tak proč ne..-na to mají dejme tomu právo,to ještě jde..ale když si někdo na nějakého chrchla nalepí V//RS, otevřeš dveře,má tam prahy RS, volant RS,řadičku RS, nálepky RS...koukneš na sedadla,má tak klasiky elegance, koukneš na strop-je světlý, koukneš na tacháč a má tam sotva 240..to fakt nemůžu vystát.. :feve:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,to je kasika..je krásný..(ehm-a drahý...trošku... :smich: )

Máš pravdu klasika je klasika, jen je hóóódně nedostupná.Já mám rád kombíky a tak bych volil Audi A6 RS 10V, ten desetiválec od Lamborginy co do ní narvali vypadá fakt dobře a taky se zrychlením 4,7 sec bych měl šanci po ránu sehnat rohlíky ještě docela teplý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu klasika je klasika, jen je hóóódně nedostupná.Já mám rád kombíky a tak bych volil Audi A6 RS 10V, ten desetiválec od Lamborginy co do ní narvali vypadá fakt dobře a taky se zrychlením 4,7 sec bych měl šanci po ránu sehnat rohlíky ještě docela teplý.

jj,to souhlasím :) nebyl bych ani proti cenově dostupném chrysleru 300C combi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se na to koukat jinak. někomu se prostě líbí. uplně stejně nechápu, jak vehementně odsuzuješ černou barvu, že je fádní atd, ale už nebereš v potaz, že ne každej má stejnej pohled na věc. nicméně milotec snad opravdu neudělal auto, který by mě oslovilo. takový ty jejich předváděcí to jsou hrůzy.

jinak když už seš u těch představ, tak tady se koukni na moje představy, o kterých se mi občas zdává http://www.youtube.com/watch?v=__ghLE7QtnA

No jedna z tvých představ by byla docela reálná-na Jarově je v bazaru AUDI AVANT RS4 8V 4,2l za cca 560 000,- Jednu chvíli jsem o ni uvažoval ale je kanárkově žlutá a co si budeme povídat čtyřlitrový osmiválec není nejlepší volba na dálkové eco-jízdy.Na druhou stranu u nás není žádná silnice do takového kopce aby jsi se musel obávat ztráty výkonu motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se na to koukat jinak. někomu se prostě líbí. uplně stejně nechápu, jak vehementně odsuzuješ černou barvu, že je fádní atd, ale už nebereš v potaz, že ne každej má stejnej pohled na věc. nicméně milotec snad opravdu neudělal auto, který by mě oslovilo. takový ty jejich předváděcí to jsou hrůzy.

jinak když už seš u těch představ, tak tady se koukni na moje představy, o kterých se mi občas zdává http://www.youtube.com/watch?v=__ghLE7QtnA

Prid na Slovensko robit dopravneho policajta a predstava o Audi RS4 sa stane skutočnosťou, ak si dobrý vodič. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prid na Slovensko robit dopravneho policajta a predstava o Audi RS4 sa stane skutočnosťou, ak si dobrý vodič. lol

nestane, protože vy tam máte S4ky, ne RS4ky

Rosto ten desetiválec v RS6 je neskutečná nálož, koukal jsem na nějaký video a ten zvuk je naprosto kulervoucí.

jinak RS4 za 560tis Kč je nějaký podezřelý, není to ta stará verze? nebo je těžce odlítaná. žlutá by ani nevadila a s těma kopcema je to fakt ;)

ad 300C- je za rozumnou cenu, ale poznáš to v interiéru

jinak jsem ted jel okolo autosalonu subaru a měli tam modrou novou wrx sti a na to, jak jsem z ní byl rozpačitej, tak teď se mi líbí a jakože dost

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to asi jo, ale on ten jejich 2.5 ctyřválcovej boxer taky nezní špatně a nejhorší je, že s tim masserati za uplně jiný peníze bys stičku neujel. možná na dálnici. ale každopádně quattroporte je hustá kára

poslouchej http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry722054

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...