Přejít na obsah

Cena N1


Horjaar

Doporučené příspěvky

Auto s N1 je levnější o DPH (když si ho dám do nákladů), ale to neznamená, že cena za mřížku 24 tis. je v pořádku. Chápu, že DPH mi ze zákona stát vrátí za N1 (to je v pořádku, když nesledujeme logiku tohoto zákona), ale cena za kus železné mříže 24 tis. mi přijde minimálně divná. Asi tomu nerozumím, ale co stojí takový prachy za kus železné mříže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto s N1 je levnější o DPH (když si ho dám do nákladů), ale to neznamená, že cena za mřížku 24 tis. je v pořádku. Chápu, že DPH mi ze zákona stát vrátí za N1 (to je v pořádku, když nesledujeme logiku tohoto zákona), ale cena za kus železné mříže 24 tis. mi přijde minimálně divná. Asi tomu nerozumím, ale co stojí takový prachy za kus železné mříže?

tak moment,moc to nechápu-ty si chceš dát železnou mříž do auta,které není N1? nebo máš použité N1,chybí tam mříž a potřebuješ ji dodělat?..ve své podstatě-pokud bys to nechal udělat tvarově stejné a dal to tam,nikdo homologaci zkoumat nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...