Přejít na obsah

ÚDRŽBA AUTA!!!


olivac666

Doporučené příspěvky

Nikde jsem nenasel zadne diskuzni tema kde by jsme si vymenovaly zkusenosti s udrzbou aut.. neb kazdy jistema nejakou vecicku co ma odzkousene co proste funguje nejlepe... Tak sem s tim!!!

Je vidět že jsi tu krátce, ( ale to nevadí všechno je jednou poprvé ) !

O tom co a jak kdo děla na svém autě tu jsou celé romány, jenom je potřeba pořádně hledat a číst.

Jsou tu informace o výměnách olejů, brzdových kotoučů a destiček, info o pneumatikách, o čistění alu kol,

lakování a natírání brzdových třmenů, čistění klimatizace, info o ruzných typech žárovek a mnoho

dalších informací a zkušeností se kterými se zdejší čelnové dělí s ostatními, a píší

zde svoje postřehy a postupy co a jak nejlépe udělat a opravit.

V případě že podáš konkrétní dotaz - problém ke svému typu a motorizaci auta, tak většinou někdo odpoví,

nebo pošle odkaz který ti pomůže .

V první řadě je ale potřeba hledat a číst, těch témat je tu strašně moc a probíra se v nich všechno možné.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem nenasel zadne diskuzni tema kde by jsme si vymenovaly zkusenosti s udrzbou aut.. neb kazdy jistema nejakou vecicku co ma odzkousene co proste funguje nejlepe... Tak sem s tim!!!

Jde o to, jakou udrzbu mas na mysli... Zda treba to, jak po umyti stirat kapky vody (cim) nebo jaky olej patri do toho a tamtoho motoru... O vsem je tu toho vazne napsano dost, zkus nejak specifikovat, co jsi chtel timto tematem rici, jelikoz slovo UDRZBA je vazne rozsahle!'!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, jakou udrzbu mas na mysli... Zda treba to, jak po umyti stirat kapky vody (cim) nebo jaky olej patri do toho a tamtoho motoru... O vsem je tu toho vazne napsano dost, zkus nejak specifikovat, co jsi chtel timto tematem rici, jelikoz slovo UDRZBA je vazne rozsahle!'!!!

..no tie kvapky vody to by ma celkom zaujimalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
s tou stěrkou si snad děláte prdel, ne? Kdo by za to dal pjéťo :p

Do té doby, než li jsem zkusil, tak jsem také mluvil jako ty. Teď ji mám již 3 roky v autě a po každém mytí s ní stáhnu vodu a nemusím nikde nic sušit jako dříve jelenici. Asi tak no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze nas blaznu se tu najde mnohem vic ;)

Nepoškrábe to lak? Ani mikro-škrábance??

Spíše bych věřil klasický jelenici, tu jsem používal na FRS (černá perleť) skoro 5 let a lak v poho naprosto. Sice víc práce, ale zase je to punktlich a ty Michale víš, co za pacienta sem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz!! co nej na udrzbu litych kol?? znamy rikal ze staci vec WD-40... ze ma dobry vlastnosti co se tyce vody a taky se tim da odtranit rez.. ale nevim..

Podívej se tady: http://www.sonax.cz/web/view.php?cisloclan...2&rstema=23

a tohle používám nejčastěji: http://www.sonax.cz/web/image_cla/11248756...sku-full-ef.jpg

A tady je popis toho výrobku:

SONAX Xtreme Čistič disků „full effect“

Vysoce kvalitní a speciální přípravek určený pro odstranění usazených nečistot jak z ocelových disků, tak z disků s lehkých slitin.Odstraňuje prach z brzdového obložení, mastnotu a jiná provozní znečištění.

AKCE–kartáč na čištění kol ZDARMA !! V dárkovém balení.

Cena vč. DPH

230 200 SONAX Xtreme Čistič disků "full effect"- dárkové balení - 500 ml 467.67 Kč

230 400 SONAX Xtreme Čistič disků "full effect" - 750 ml 412.93 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz!! co nej na udrzbu litych kol?? znamy rikal ze staci vec WD-40... ze ma dobry vlastnosti co se tyce vody a taky se tim da odtranit rez.. ale nevim..

no ja bych se to nebal zkusit WDecko je znama vec, da se pouzit na cokoliv...akorat nevim jak dlouho vydrzi za jizdy na disku :) a asi bude chytat prach...spis bych WD40 postrikal disky na zimu az pujdou do sklepa...dobre to konzervuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepoškrábe to lak? Ani mikro-škrábance??

Spíše bych věřil klasický jelenici, tu jsem používal na FRS (černá perleť) skoro 5 let a lak v poho naprosto. Sice víc práce, ale zase je to punktlich a ty Michale víš, co za pacienta sem :)

Na starou dobrou jelenici nedám dopustit. Používal ji můj otec a používám ji i já. Proto se divim těm stěrkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...