Jump to content

Deawon

Uživatel
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Deawon

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak včera jsem se do toho konečně pustil. Cca 3h práce a mám polepené dveře řidiče antivibračním a protihlukovým materiálem + repro akustickou pěnou a přenýtované. Narovinu říkám, že je to strašná piplačka. Kromě výztuhy jsem materiál dostal na 90% vnějšího plechu. Bolavá záda + orvané ruce. Jeden problém je to tam nalepit a druhý pořádně přitlačit. Dle konfigurátoru ahifi by měli na jedny dveře stačit 4desky 35x50cm anitivibračního materiálu. Já jenom na vnější plech zdělal skoro 3, takže i to mě utvrzuje v tom, že jsem to polepil vážně poctivě. Dnes budu pokračovat an
 2. Dorazy s a bez krytek mají prý jiné rozměry.
 3. Dorazy mam objednane od Mikliska. Tyto kryty prijdou jeste na zamky pod gumu.
 4. Tu jsem měl ve Fabii, ale ta z O3 prostě vzhledově pasuje k pedálům. Opěrku tam chci i z praktických důvodů, kdy mám v zimě bordel na koberečku.
 5. Tak já už mám objednáno. Aby ta guma nebyla tak vidět, tak mi přijd nejlepší barva toto https://www.aliexpress.com/item/32940817451.html Je to Black plastic. Matné to je takže se tam ta guma ztratí. Je neskutečné co se dá na Ali sehnat.
 6. Děkuji. Jediné co mě štve, že na Rapida není originál opěrka nohy, ale Miklisek dával návod na úpravu té z O3, tak na to mrknu.
 7. No hledal jsem googlil a vypadá to že to funguje. Bohužel natočené na video to moc rozdíl nepoznáte. Mikliskovi jsem poslal foto mých zámků. Asi budu muset ještě koupit kryty z Ali. Spolu s vytlumením/odhlučněním dveří bych měl mít zvuk jak na Mercedesu :)
 8. Objednával jste někdo celou sadu z Ali? Jaká je kvalita oproti originál Škoda? https://www.aliexpress.com/item/32807154857.html Cena cca 260,-Kč. Za to v ČR neseženu ani tu opěrku nohy a pedály dalších 1600Kč. Samozřejmě bych nechtěl aby se mi za jízdy ty pedály rozpadly.
 9. Vážně o tom uvažuji. Máte ještě někdo zkušenost s podobným řešením? Vyplatí se to? Je to reálně znát? Musím se odpoledne pro jistotu podívat jestli už mám ty facelift dorazy.
 10. Deawon

  Vady a neduhy

  Já jsem kupoval nové 10/2019 a při kontaktu se solí jsem se snažil co nejrychleji karoserii i spodek (v rámci možností) vystříkat na vapce. + mám garáž, kde mám při větší vlhkosti dvě malá okénka a tak mi tam proudí vzduch. Doba bytelných aut co něco vydrží se už nevrátí.
 11. Pokračovat v jízdě jsem s tím nemohl a na výměnu bych čekal několik dní. Litr oleje mi firma proplatí, takže proč riskovat, že tam naleju něco špatně. Na netu ten olej stojí do max 1200Kč/4litry.
 12. Ve středu se mi na služebním Rapidu rozsvítila nízká hladina oleje. Měsíc před plánovanou výměnou v 28tisících km. Zajel jsem do Škody ve Zdicích a musel koupit litr oleje za 700Kč. Ptal jsem se na první servis s výměnou oleje + filtry a prý cca 5-6tisíc Kč.
 13. Včera jsem leštil motor a nevědět, že bude další dny zima, tak jsem se alespoň do kapoty už pustil. Zatím se mi v garáži válí asi 19kg materiálu :) Cena materiálu je stejná, jako kdybych si nechal aktivovat Mirrorlink a to se vyplatí spíš to vytlumení/odhlučnění.
 14. Počkej až jak dopadneme my :) . jak bude teplo, tak do toho jdu.
 15. Nevím jak je vytlumená z výroby Oktávka, ale Rapid je na tom bídně. Viz. foto od Mikliska. Jenom co jsem koukal na tvoje foto, tak já si s tím dám více práce s lícováním :) . Mám materiál, nářadí, spousty staré dovolené a teď jen čekám na oteplení. jestli to bude hodně znát, tak možná zkusím i odhlučnění předních podběhů.
×
×
 • Create New...