Přejít na obsah

ÚDRŽBA AUTA!!!


olivac666

Doporučené příspěvky

Dobrý stránky na údržbu Octávie jsou www.skodaoctavia.cz.Jsou bych řekl souhrnem informací které jsou zde uvedeny a musely by se pracně hledat a zde jsou na jednom místě :palec2:

To jsou stránky úplně na hovno. To jsem zvědavý na reakci provozovatele stránek :p:smich: :smich: :smich::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta stěrka vypadá dobře. Fakt to funguje? Setřeš s tím uplně všechnu vodu?Akorát ta cena. Je to nějaký spešl matroš nebo je to takéto jak je na konci koštěte. Že bych to z nějakého urval. lol

Nebo to se stírá tou druhou stranou?

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych se to nebal zkusit WDecko je znama vec, da se pouzit na cokoliv...akorat nevim jak dlouho vydrzi za jizdy na disku :) a asi bude chytat prach...spis bych WD40 postrikal disky na zimu az pujdou do sklepa...dobre to konzervuje

jasny... to pravda... na tom kole to WD-40 moc nevydrzi. Ale dobry to je cisteni a pokud resis neco pod kapotou tak nenahraditelne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz!! co nej na udrzbu litych kol?? znamy rikal ze staci vec WD-40... ze ma dobry vlastnosti co se tyce vody a taky se tim da odtranit rez.. ale nevim..

To wdčko by slo pouzit i na odstraneni jinych necistot nebo je to vylozene nejakej pripravek vylozene na rez? Kde treba o tom najdu nejaky dalsi info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si koupil kus "hadry" za 300,- kačáků a týpek mi sdělil,ať to hodím do pračky a použíju to až potom,mno na tom by nebylo nic divného,že? Taky jsem si říkal,tak jsem tuto práci nechal na mé drahé polovičce a když jsem se před chvílí dokoukal na hokej s dobrým pocitem,že jsme to zdárně dotáhli na trestném střílení,tak se z ničeho nic objevila s úsměvem na tváři a mou krásně vypranou "hadrou"co vypadala jako ementál,takže ať žijí staré trička a tepláky :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To wdčko by slo pouzit i na odstraneni jinych necistot nebo je to vylozene nejakej pripravek vylozene na rez? Kde treba o tom najdu nejaky dalsi info?

jak psal olivac 666...je to na cisteni vseho mozneho pod kapotou...taky treba kdyz ti treba vrzou dvere tak sahni po WD 40....muzes mrknout na www.wd40.cz...tam najdes vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...