Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

mě to štve já mám v tom autě zrcátka tak vím co se za mnou děje takže auto blížící se ke mě vidím nemusí na mě blikat a troubit jak blb JÁ HO PROSTĚ VIDÍM! A CO MÁM DĚLAT KDYŽ MÁM VEDLE SEBE AUTA KAM MU MÁM UHNOUT?? TAK PROSTĚ MUSÍ POČKAT NEŽ TO BUDE MOŽNÉ SE ZAŘADIT.... TO MĚ NA TOM ŠTVE....

Ale o to,že nemůžeš uhnout si nikde nepsal,celý jsi to postavil na tom,že jim to dáváš sežrat a nepouštíš je úmyslně.V tom případě se na mně nezlob(nebo klidně jo),ale ten co bliká i když jede rychleji než by měl na to má právo,na rozdíl od tebe,který porušuje vyhlášku bráněním v předjetí.

Píšeš ať si to přeberem,tak jsem si to přebral,nepotřebujem piráty,ale ani takový samozvaný ochránce pořádku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej tyden jedu po D1 - v pravym pruhu plno kamionu a velkych aut, tak jedu do levyho a predemnou par aut, v tom si vsimnu ze se ke mne asi ze vzalenosti 300m blizi auto jako prase jede a uz ze zadu na mě bliká a ma zaplej levej blinkr - si rikam co dela kokot - nemel jsem mu kam uhnout predemnou auta a frajer jel asi 30 sekund- blinkr svetla blik blik - proste picus v tom to nevydrzel a vzal to borcovy do cesty vpravo a normalne me zprava vjel pred dodavku a slapl me na brzdu ukazal me fuck you a se svoji audi pokracoval asi 190 - 210km dal. - kdybych mel sluzebni osobak, tak toho frajera dostanu a znicim ho, ale s dodavkou jsem nemel sanci a mel jsem fakt fedry - byl jsem prazdnej protoze jsem vezl auto jen na firmu pro kluky ale brdil jsem co to dalo.....

A jinak borci pokud jedete po D1 do 150km na prehlednych usecich a v pohode, tak nemusíte mít strach se zmerení ! Policie bere auta kteri jedou nad 151 km !!!

Městská policie po novým roce měří jen v Praze ne? - zatím - pokud tam nejsou ty značky o měřeném useku tak tam městáci měřit nesmějí - státní samozřejmě může všude a bez označení.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELE ASI JSME SI TĚMI MÝMI VÝROKY NEPADLI DO NOTY.. JO, ALE PODLE MĚ TO JE UŽ VÁŽNĚ NA KRAJI UBOHÉHO CHOVÁNÍ, TAKÉ JEZDÍM KAŽDÝ DEN (JE TO MÁ SOUČÁST PRÁCE) DODÁVKOU A OSOBÁKEM TRASY, PRAHA - BRNO, PARDUBICE, HRADEC, PLZEŇ TŘEBA I 300 KM DENNĚ ATD.... NA SILNICÍCH JE TO MAZEC!! TO CO JSEM TAM VÝŠE NAPSAL JE PROSTĚ VĚC, KTERÁ MĚ NA TĚCH SILNICÍCH KRKÁ! KDYŽ JE NĚKDE OMEZENÍ JÁ PODLE NĚJ JEDU PAČ SE MŮŽE STÁT ŽE MĚ ZASTAVĚJ V TOM NEJHORŠÍM PŘÍJDU O PAPÍRY A CO PAK MŮŽU SE KLOUZAT, PŘÍJDU O PRÁCI NOVOU NENAJDU JELIKOŽ DNES UŽ V SKORO V KAŽDÉM PRÁCI TO VYŽADUJOU... TO NENÍ VÝMLUVA TO VŮBEC ALE KDYŽ JEDU VRYCHLÉM PRUHU PŘEDEMNOU AUTO ZAMNOU AUTO VEDLĚ MĚ AUTO TEN ZA MNOU SE NA MĚ LEPÍ CO JAKO S TÍM PROSTĚ JEDU DÁL NEŽ SE NĚKAM UKLIDÍM.. JÁ PROSTĚ JEZDÍM TAK ABYCH V POŘÁDKU DOJEL TO VŠE!! A JESTLI NĚKDO NEDOKÁŽE ANI NÉ MINUTKU POČKAT NEŽ MU UVOLNÍM CESTU TAK TO NENÍ MŮJ PROBLÉM!! NEVÍM CO NA TO ŘÍCI VÍCE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš jeden důkaz

přesně tak, tam pokud to není ucpané, jakože večer nebývá, tak jezdím 100-130 a přesto jak je za mnou někdo nalepený a tuším, že chce jet rychleji, tak při první příležitosti uhnu. Jen sem tam se najde pí*a, která jako ty akorát brzdí plynulý provoz, zvyšuje napětí a riziko jen proto, že si hraje na ochránce jakéhosi předpisu. To co děláš je mnohem nebezpečnější než to, že někdo jede rychleji. A speciálně na tomhle úseku je to buď ucpaný a jedeš jak ti okolo nebo se to dá valit těch 130 naprosto bezpečně. A 80, tak to tě tam předjíždí i náklaďáky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: AŤ MĚ VYTÁHNOU.... NENÍ PROBLÉM!!!! JESTLI SE TAKOVEJ NĚJAKEJ UBOŽÁK NAJDE :smich: K TOMUHLE UŽ TADY NEMÁM CO ŘÍCT AŤ SI TOHLE PŘEBERE KAŽDEJ JAK CHCE!!!!! :prc:

sory, ale ale těmi naschvály jsi ubožák ty

EDIT: a nebezpečný

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale o to,že nemůžeš uhnout si nikde nepsal,celý jsi to postavil na tom,že jim to dáváš sežrat a nepouštíš je úmyslně.V tom případě se na mně nezlob(nebo klidně jo),ale ten co bliká i když jede rychleji než by měl na to má právo,na rozdíl od tebe,který porušuje vyhlášku bráněním v předjetí.

Píšeš ať si to přeberem,tak jsem si to přebral,nepotřebujem piráty,ale ani takový samozvaný ochránce pořádku. ;)

JO ASI JSEM TO POSTAVIL CELÉ NA TOM JAKÝ JSEM ČŮRÁK TO JE PRAVDA KDYŽ SI TO TU CELÉ PŘEČÍTÁM JSEM SE MOC NEPŘEDVED! NEVÍM JAKÝ BYCH MĚL DŮVOD DĚLAT TO SCHVÁLNĚ JÁ SE TÍM NIJAK NEBAVÍM! PROSTĚ JEN JEDU...BYLO TO ŠPATNĚ VYJÁDŘENO... TAM V TĚCH PRVNÍCH PŘÍSPĚVCÍCH (UŽ JE SEM VKLÁDAT NEBUDU UŽ To tu BYLo KOPÍROVANÉ NĚKOLIKRÁT) TAM JE TO TAK SKUTEČNĚ NAPSANÉ JAKO ŽE SE TÍM BAVÍM....ALE TA SKUTEČNOST ŽE JSEM DOSUD NEBOURAL A JEŠTĚ DO HUBY NEDOSTAL JE POZITIVNÍ :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To J-o-s-h-u-a: tohle je něco jiného a tady je to napřeshubu jemu, to je jasný. Když není kam uhnout, tak není kam

To perníkář: tak si to měl napsat s tím, že všude okolo jsou auta, ael ty jsi psal, že mu schválně neuhneš, že tě sere když bliká a troubí a že ho schválně dusíš. prostě sis měl uvědomit co píšeš poprvé, teď už to nezachráníš.

Hele hoši, vozím denně lidi za prdelí v autě, na cestách se dějí hrůzné věci, ale opravdu to chce tochu rozumu, nadhledu a ohleduplnosti. On se vždycky debil najde, ale to neznamená, že si budeme dělat naschvály.

Kdybych já jen měl poslouchat všechny ty za mnou, když já jedu v levém pruhu a vidím, že BUS nebo TIR tam má blinkr a nikdo ho nepustí, tak já bliknu a uberu, počkám ty dvě minuty, než to předjede, potom já jeho a na konec všichni mne. A kolikrát jsem si také takto naběhnul, on tam vjede a ten, kterého předjíždí, tak přidá, no a ze dvou minut je to i 10, ale co, také to přežiju a jedu dál.Nemyslete, také nadávám na některé idioty a nejraději bych mu vytáhl nehty za živa, ale když nezačnu u sebe, tak kde začít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pernikar: vypni si CAPS LOCK :palec2: a s tými nashválmi a ešte pribrzdím to je úplná zhovadilosť, je to nebezpečné a čo si tým dokazuješ? na dialnici nech si ide, horšie je ak obehuje ako idiot na dvojprúdovke normálnej ceste kolónu a oproti ide auto a strčí sa pred teba :aggressive: a ako oprotiidúci prejde za do toho ide na plné gule a v meste na semaforoch je tam kde ja, za to by som vraždil :kol-143:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou v různých barevných provedeních a zrychlení z 0 na 80km/h za 4 sekundy.Bude to mazec a asi hooodně řidiču zapláče...

Dnes na D5 (Plzeňská dálnice) jsem měl tu čest je vidět v černém pašíkovi a brali frajera ve stříbrné A5. Moc hezky se to rozbliká. Jo a pozor, antiradar na to nereaguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To J-o-s-h-u-a: tohle je něco jiného a tady je to napřeshubu jemu, to je jasný. Když není kam uhnout, tak není kam

To perníkář: tak si to měl napsat s tím, že všude okolo jsou auta, ael ty jsi psal, že mu schválně neuhneš, že tě sere když bliká a troubí a že ho schválně dusíš. prostě sis měl uvědomit co píšeš poprvé, teď už to nezachráníš.

Hele hoši, vozím denně lidi za prdelí v autě, na cestách se dějí hrůzné věci, ale opravdu to chce tochu rozumu, nadhledu a ohleduplnosti. On se vždycky debil najde, ale to neznamená, že si budeme dělat naschvály.

Kdybych já jen měl poslouchat všechny ty za mnou, když já jedu v levém pruhu a vidím, že BUS nebo TIR tam má blinkr a nikdo ho nepustí, tak já bliknu a uberu, počkám ty dvě minuty, než to předjede, potom já jeho a na konec všichni mne. A kolikrát jsem si také takto naběhnul, on tam vjede a ten, kterého předjíždí, tak přidá, no a ze dvou minut je to i 10, ale co, také to přežiju a jedu dál.Nemyslete, také nadávám na některé idioty a nejraději bych mu vytáhl nehty za živa, ale když nezačnu u sebe, tak kde začít?

Jo ano to jsem napsal, ale pokud si ještě dobře pamatuji tak jsem se o tom zmínil na tom omezení od sjezdu na Průmyslovou až na Čerňák tam je 80 tak tam prostě nepojedu 110 neřeknu proč prostě nepojedu a že ty za mnou nepustím to jsem napsal ano už jsem tam nedodal že když to nejde je prostě nepustím tím se to strhlo celé určitě tam někdo z vás už je když je hustej provoz je to mazec a proto nevím proč bych tam měl i přesto jezdit více jdžy je to tam samé auto! No to se stane... že nabouráš hlavně že se nestane nic tobě a lidem co vezeš! Rád bych teď nějak dokázal, že jsme povahově stejní to již nelze po tom mém výsupu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antiradar je pase protože porovnávaji jejich rychlost a rychlost zavodníka a stačí na to pouhé 2 vteřiny aby se vzádu na Pašíkovi objevil nápis NÁSLEDUJ MĚ :smich: To budou asi potom pěkné "odměny" po zastavení...

tak uvidíme jaké to přinese změny ;) na těch dálnicích....otázka na ty co auta už mohli vidět na živo....to nemají nějaké zvláštní poznání jako že třeba o anténu navíc či jiná zvláštnost viditelná na první pohled!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem mel Hondu CBR tak znacku jsem mel ohlou jako kazdy motorkar,tak na video muzou koukat kdyz se budou nudit na sluzebne....a uz vidim jak se s nekym honi po dalnici ve 250km/hod a nechaji se zmrzacit nekde.....poradek musi beru,ale passaty stali hromadu penez a za cenu jednoho mohli mit dve rs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...