Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapáci...tak dnes jsem si dal Harachov a Rokytnici-je tam uplně jinej svět-mraky blbyho sněhu (snad metr a půl) a dokonce do jedny trafostanice jsme se ani nedostali.Najel jsem dnes cca 250 km a fakt toho mám plny brejle.Bez čtyřkolky bych se tam nechytal.Ale Pajero udělalo velkou službu! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapáci...tak dnes jsem si dal Harachov a Rokytnici-je tam uplně jinej svět-mraky blbyho sněhu (snad metr a půl) a dokonce do jedny trafostanice jsme se ani nedostali.Najel jsem dnes cca 250 km a fakt toho mám plny brejle.Bez čtyřkolky bych se tam nechytal.Ale Pajero udělalo velkou službu! :palec2:

Cau , uz taky aby ste se dostali k nam je mi tam zima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhlašuju válku všem idiotům s autem v bílé barvě. Nějakej píčus mi naprcal blatník, prasknul plastovej podběh, blinkr nedrží a nárazník je snad v pohodě.

Byl to někdo před prací. Bílá auta tam parkují dvě.

Co je to za kokoty, že naprcá někomu auto a nenechá lísteček, nepochopím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas kamery pred firmou? me se presne to same stalo asi pred mesicem a pul. A nebo zitra dohledas na tech dvou co tam normalka parkujou.

Pockej az ti bude trdit ze do niceho nenajel a ty budes mi na videu jak jeste vylezl podival se na to odjel, to uz je na pres drzku.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhlašuju válku všem idiotům s autem v bílé barvě. Nějakej píčus mi naprcal blatník, prasknul plastovej podběh, blinkr nedrží a nárazník je snad v pohodě.

Byl to někdo před prací. Bílá auta tam parkují dvě.

Co je to za kokoty, že naprcá někomu auto a nenechá lísteček, nepochopím.

zejtra v praci vysetrit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhlašuju válku všem idiotům s autem v bílé barvě. Nějakej píčus mi naprcal blatník, prasknul plastovej podběh, blinkr nedrží a nárazník je snad v pohodě.

Byl to někdo před prací. Bílá auta tam parkují dvě.

Co je to za kokoty, že naprcá někomu auto a nenechá lísteček, nepochopím.

no taky mam zaparkovane a dnes pricne pred bejvalim bontonlandem.... tam se mi nekdy nechce parkovat.... snad to bude vse OK....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhlašuju válku všem idiotům s autem v bílé barvě. Nějakej píčus mi naprcal blatník, prasknul plastovej podběh, blinkr nedrží a nárazník je snad v pohodě.

Byl to někdo před prací. Bílá auta tam parkují dvě.

Co je to za kokoty, že naprcá někomu auto a nenechá lísteček, nepochopím.

Voptáhnout klíčem --- !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhlašuju válku všem idiotům s autem v bílé barvě. Nějakej píčus mi naprcal blatník, prasknul plastovej podběh, blinkr nedrží a nárazník je snad v pohodě.

Byl to někdo před prací. Bílá auta tam parkují dvě.

Co je to za kokoty, že naprcá někomu auto a nenechá lísteček, nepochopím.

Nejlepsi je nic nikoho nenaprcavat ... Je to hnus ,ze ujede, ... Vsak jestli to je jedno z tech dvou aut tak na to brzy prijdes a nakopej ho do prdele :aggressive:

Ja mam hlavne hruzu na cestach ted jak to vsude tak klouze jak zastavuju nebo stojim u cesty ,ze to do mne nekdo vpere ....

Kdybys tam nekde mel jak rikaj kluci kamery tak je zkus omrknout ,me pomohly kdyz mi mladoch udelal rejhy na kapote ...., .)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas kamery pred firmou? me se presne to same stalo asi pred mesicem a pul. A nebo zitra dohledas na tech dvou co tam normalka parkujou.

Pockej az ti bude trdit ze do niceho nenajel a ty budes mi na videu jak jeste vylezl podival se na to odjel, to uz je na pres drzku.

ten tvůj případ jsem četl, docela síla. Bohužel, tam co jsem stál kamery nejsou, jinde jo :(

ovidius: jj zítra ráno si na ně posvítím. Stíral jsem z blatníku bílou barvu, takže zelen bude zase na bílém.

o auto mi nejde,spíš mě sere, že to jsou naprosto zbytečný výdaje místo nějakýho dementa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...