Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

nevím, čím to je,ale přes zimu je to vždy o 100% horší než v létě. pravda přeci v létě jsi pokud to jde hlavně mimo auto když někam razíš takže vše co jíš a piješ tak provádíš venku z auta.. v zimě, když proběhne narychlo nějaká ta bageta či sváča tak tláskáš v autě a je to pak znát. mě zatím šroubyk a šrouby držej pevně jak mají... snad... :)

No ja se v aute snazim moc nejist ,ikdyz se nejake te bagete semtam taky nevyhnu ;) ,ale hlavne bude mazec dostat zase do pucu palubovku ,tapecy sedacky a hlavne koberec,pod tim bahnem ,snehem soli a kdovi cim jeste pekne trpi ....

Ono ja jezdim kazdy vikend na chalupu a tady ty cesty nejsou zrovna hladoucky ,drnca to neskutecne ,nemluve o tom kdyz po ceste projede takova rolba ,to se pak clovek trepe jeste kdyz vyleze z auta.Hlavne tapecy delaj kraval no a to ja nerad ....

Ovi- Ja to zenske raci rikat ani nebudu pac bych dostal na starost jeste dalsi autak a myslim,ze u octy se zapotim dost :D ,nebo jak rikas,pomysli si ,ze jsem blazen a obvini me ,ze se ji nevenuju ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem si tohle poresil - mlada ma peugeotka malyho takze to si uklizi sama a vetsinou v den jako ja (ne tak casto :) ) takze maka a potom ji bolej ruce - jeste ji radim at maka a pritlaci takze po me nic nechce a pak kdyz to vsechno cistim jeste o 3 hodky dyl nez ona tak jen krouti hlavou a mysli si ze sem fakt blazen... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja stravim u auta s kyblikem taky hodne casu ,,nejim nepiju ,ale hlavne ,ze se autak leskne :D ...

Jednou jsem byl umyt zenske obadva auta potom co jsem domyl svoje,ale vis jake to je ,,, oplachnout prejez saponatem oplachnout a dat oschnut do garaze :D ...

Svoje si pekne vysusim ,navoskuju :D ,projedu plasty silikonem ...navonim ,,,jej,se tak tesim kol5:) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...