Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Zatím je selátko v převaze a já tento týden se musim zeptat pár lidiček co jsou poblíž jestli nemaji na půjčení nějaké to točení.

Horší je že se okolo toho prasete furt někdo musi motat a starat se o něj.Kýta je na toto jednodušší...nevím,nevím...

tak někoho nejmeme...a bude to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem prasátka je dost běhání,starostí,zařizování...pokud by se teda dělalo určitě by bylo rozumný aby se pár lidí střídalo u toho čuníka...aby to 1 člověk od rána do večera nehlídal a ostatní kalbička,fotbálek.... :feve:

jakýkoliv jiný maso (kýta,plátky,klobásky atd) se dá zmáknout na malým grilu a není kolem toho tolik bordelu a starostí....

Když nebude sele nepo... se :) hlavně když bude nějaký masíčko,fajn pokec a nějakej ten fotbálek... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krozo: tak máš mou důvěru a nějakou tu brunetku Ti dovoluju přivízt s sebou.
aj to sem se zas do něčeho navezl :kuk: semnou nikam nikdo nechce, furt slyším akorát že se tam určitě bavíme jenom o autech ...ach ty ženy :smich: Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím je selátko v převaze a já tento týden se musim zeptat pár lidiček co jsou poblíž jestli nemaji na půjčení nějaké to točení.

Horší je že se okolo toho prasete furt někdo musi motat a starat se o něj.Kýta je na toto jednodušší...nevím,nevím...

uvidíme, dáme kejty a když to nebude ono, zajedeme pro něco do Mekáče lol a příští rok bude sviňka kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte pra¨vdu že selátko je trošku víc práce...ale..pak to koukání jak se točí...kam se hrabe telka:-)

jinak já měl minulý týden na oslavě sele...64kg živé váhy...nejhorší je sehnat někoho kdo ho bací a dobře odkrví.pak už to je brnkačka.....naložit,dát do soudečku a na cca 4dny do chládku....je to dohromady od naložení po napíchnutí na tyč grilu cca 3hoďky práce...a to přeháním...na naložení stačí 2litry vody s rychlosolí,půl kila česnekové pasty,sůl.....ale jak píšete chce to někoho kdo u toho bude a bude přikládat mazat a odřezávat..žádná slast u toho tepla od grilu...jiank já to prase začal dělat ráno v 9.30 ve 14,00 se odřezávala kůže a v půl čtvrtý masíčko....

kýta je libová a je stím míň práce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...