Přejít na obsah

Ja bych vraždil


Kolafa

Doporučené příspěvky

Ne ty uz jsi moc daleko, jeste nez by to sli delat, odradil by je vyse zminovany DEFEND HOOK a nejebali by ti to kdyz o 2 auta dal neni ;)

Takto jsem to myslel...

Neodradil... Oni to nejspis ani neznaji, zkusi otevrit stejne a az kdyz jim kapota otevrit nejde, nechaji to (nebo to ponici). Ja jsem typicky pripad - mam trochu hnutou kapotu diky neuspesnemu pokusu o kradez. Bohuzel v servisu si toho pri oprave po vloupani nevsimli, tak jsem to uz nechal tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krade se protože i některý z nás rádi koupí na vrakovišti xenony levněji než v krámě. Tam se nikdo z nás neptá jestli nebyli čornutý, jde hlavně o cenu :feve:

Souhlasím! Dokud se budou kupovat podezřelé levné náhradní díly a celkově věci na auto tak se krást bude a podle mě čím dál tim vic...bohužel! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se přidám .. trochu mně už dochází trpělivost ... mám na kolech chromové převleky ventilku plus chromové čepičky.. tak minulej rok 1x ztráta v mladé boleslavy před restaurací .. a letos v jeden mesíc už čepičky a převleky ukradeno podruhé v jednom mesíci ... opravdu nechápu ... já ho chytit tak ho prostě umlátim .. takže vlastně v podstatě se můžu radovat ,že xenony zůstaly a vlastně celé auto mám ... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se přidám .. trochu mně už dochází trpělivost ... mám na kolech chromové převleky ventilku plus chromové čepičky.. tak minulej rok 1x ztráta v mladé boleslavy před restaurací .. a letos v jeden mesíc už čepičky a převleky ukradeno podruhé v jednom mesíci ... opravdu nechápu ... já ho chytit tak ho prostě umlátim .. takže vlastně v podstatě se můžu radovat ,že xenony zůstaly a vlastně celé auto mám ... :aggressive:

Garny.. me tohle udelali min. rok 3x .. tak na to uz nemam nervy a mam to bez cepicek a prevleku .....stejnak mi to ukradne vzdy nejakej male píčus kteremu to je na hovno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud budou tak drahý náhradní díly, tak tomu nebude jinak, jsem nasranej i za tu poloviční cenu ... :aggressive: A u xenů? Nedostatkový a předražený zboží, co k tmu dodat, to si o krádež bohužel říká, dneska jsem zakoupil Svět motorů, ještě jsem nečetl celý, ale překvapila mě celkem výměna žárovky blinkru OII F, by mě zajíalo, jak je to dělaný, že se musí vyndat celá lampa ... vypadá to že použitím síly se dá světlo jen vytáhnout a tradá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...