Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

jj jak jinak ... no uvidime, jak to dopadne

a ty jsi se s nim domlouval, ze by se vyzvedli v Brne?? se divim, ze by v tomto pripade nebyl proti, kdyz se mu tak do toho predani kolecek moc nechce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jak jinak ... no uvidime, jak to dopadne

a ty jsi se s nim domlouval, ze by se vyzvedli v Brne?? se divim, ze by v tomto pripade nebyl proti, kdyz se mu tak do toho predani kolecek moc nechce :D

jj nechal je tam u nejakyho svyho znamyho, dal mi cislo ... tomu jsem volal a rikal, ze bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj nechal je tam u nejakyho svyho znamyho, dal mi cislo ... tomu jsem volal a rikal, ze bez problemu

takze snad uz vse bude OK :) a tak to ma byt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek...ja nic ale ten pan co me to poslal do vozidla me neudelal radost :(

hmmm mám bohužel po zimě několikero stejných zkušeností a ještě bych přidal skupinu těch co neumí otvírat dveře :ph34r: zrovna před chvílí mě přeběhl mráz po zádech vedle mě se zaparkoval starej páprda s lupem a otevřel dveře stylem jako kdyby je vykopl naštěstí byl dost daleko a zarazilo se mu to až na pantech, jinak jsem měl ve dveřích ranu jak prase :o:disgust: no max. překvapení bylo,když se od toho auta vlekl, jak kdyby byl v posledním tažení :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm mám bohužel po zimě několikero stejných zkušeností a ještě bych přidal skupinu těch co neumí otvírat dveře :ph34r: zrovna před chvílí mě přeběhl mráz po zádech vedle mě se zaparkoval starej páprda s lupem a otevřel dveře stylem jako kdyby je vykopl naštěstí byl dost daleko a zarazilo se mu to až na pantech, jinak jsem měl ve dveřích ranu jak prase :o:disgust: no max. překvapení bylo,když se od toho auta vlekl, jak kdyby byl v posledním tažení :o

to je normalni tohle...radsi vzdy parkuju tam kde moc aut neni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec po kafovec.

kurněc to je nápadovec na to musím ještě mazec ;)

Sakra průšvih u el Presidenta.... :D

jj a jsme v pytli to budeme muset nějak v Chabrech ututtlat ;)

Tj nebo se dostanu na černou listinu a nebudu přijmut. ;)

Budeš se muset zůčastnit nějaké soutěže a vyhrát ve jménu klubu. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec po kafovec.

kurněc to je nápadovec na to musím ještě mazec ;)

Sakra průšvih u el Presidenta.... :D

jj a jsme v pytli to budeme muset nějak v Chabrech ututtlat ;)

Tj nebo se dostanu na černou listinu a nebudu přijmut. ;)

Budeš se muset zůčastnit nějaké soutěže a vyhrát ve jménu klubu. B)

nevím asi ne nebo spíš ne možná, že by hod pneumatikou ne asi budu jen divák a nebo možná ???? se mnou má někdo jiné úmysly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...