Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Zdrafim  -_-

Wow, Octavky, vemem je do klubu?  B)  ;)

Od července se totiž v Česku zpřísňují tresty za porušování silničních pravidel a policie se na to výrazně připravuje. "Nakoupíme čtyřicet rychlých motorek, 82 octavií v civilním provedení a minimálně stovku přenosných radarů na měření rychlosti," vypočítává šéf republikové dopravní policie Zdeněk Bambas.

"Naposledy jsme takto masivně nakupovali nové vybavení před čtrnácti roky."

A v těch oktách si budeme vozit svoje zadky na dovolený a na chatičky...

Nebo na sluzebnu :D

Na kafe na oběd na dortík.... A hlavně tam budou spinkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau vsem. Koukam ze je tu i nejpovolanejsi,takze otazkan a tebe Vitto. Je nejaky prednastaveny heslo na ty novy stranky,nebo se budu muset regnout znova?

Ti to přišlo minulý týden na mailík ne ;)

mě to teda došlo nejdříve sem čuměl jako puk a když jsem se ptal v Mimoni tak mi nikdo nebyl schopen říci jestli mu ten mail přišel taky...včera, když jsem tu zhlídl debatu o nových stránkách jsem to zkusil a bylo to ono .

@all jinak Vás všechny zdravím a odcházím za chvíli domů čusík zítra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrafim -_-

Wow, Octavky, vemem je do klubu? B);)

Od července se totiž v Česku zpřísňují tresty za porušování silničních pravidel a policie se na to výrazně připravuje. "Nakoupíme čtyřicet rychlých motorek, 82 octavií v civilním provedení a minimálně stovku přenosných radarů na měření rychlosti," vypočítává šéf republikové dopravní policie Zdeněk Bambas.

"Naposledy jsme takto masivně nakupovali nové vybavení před čtrnácti roky."

Na to prachy sou, buzerovat slusny lidi, a ty prasata si je stejne vetsinou podplatej, meli by se starat radsi o pretizene kamiony, ze kurvej silnice jeden kamion je prej jako 16 000 aut!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...