Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

:D  jak bylo 3 dny volna ;) ,jo ajedeš do Chaber :unsure:

Tři dny volna byli gut v sobotu 105km na kole , včera pro změnu rande, bohužel do Chaber nepojedu, původně jsem chtěl,ale makám i v sobotu :disgust: bych tam dorazil až někdy nejdřív ve 14h odpoledne a to celkem nemá smysl :(:( navíc po krk samý průsery :ph34r: zatím na 99% nejedu to 1% je na zázraky

To kolo je docela ulítlí, no a já sem taky blbnul, ale na inlinech cca 30 km za sobotu, ale ještě dneska se nemůžu pořádně postavit na nohy a jít po schodech do patra je pro mne nadlidskej ukol :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím  :smich:

jak bylo v mimouni ;)  :D

no jako patek byl moc peknej co si budeme povidat :smich::smich:

a sobota zase narocna...ale na to ze to vypadalo ze nas moc nebude tak to bylo pekny...ja jsem spokojen ;)

pátek si dovedu živě představit -_-:smich:

jinak jsem nikde moc chvály nečetl,spíše opačně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pátek si dovedu živě představit  -_-  :smich:

jinak jsem nikde moc chvály nečetl,spíše opačně ;)

no tak pocasi bomba...prusery tam prej byly zase...auto az moc uz asi...no takovy rozporuplny...ale jak nas tam jede vic tak to neresim ;)

já měl práci o wíkendu a hlavně je to fakt moc mega+ožralové+průsery-nic lákavého /krom klubu,pochopitelně :D /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl práci o wíkendu a hlavně je to fakt moc mega+ožralové+průsery-nic lákavého /krom klubu,pochopitelně  :D /

auta jsme dali zase bokem aby tam nemohl nikdo jezdit a byl klid...no rika se ze tam bylo pres 10000 aut

wau :o ,to je cca 30 000 lidí,to je fakt moc :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...