Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

.....no to je pravda,když uvážím,že jsi jel přes celou Prahu a ještě bloudil :smich: ,tak to je gut :specool:

Naštěstí nebloudil, navigačka mě spolehlivě dovedla B) , no ale masakr to byl jak sviňa, sem koukal že ten Prágl máte taky rozjebanej jak sviňa , furt vám někde kutaj, místama to vypadalo, jako kdyby Vám stavěli dalšího krtka :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí nebloudil, navigačka mě spolehlivě dovedla B) , no ale masakr to byl jak sviňa, sem koukal že ten Prágl máte taky rozjebanej jak sviňa , furt vám někde kutaj, místama to vypadalo, jako kdyby Vám stavěli dalšího krtka :smich::smich::smich:

no ono to na hodne mistech je pravda ze stavej krtka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....no to je pravda,když uvážím,že jsi jel přes celou Prahu a ještě bloudil  :smich: ,tak to je gut :specool:

Naštěstí nebloudil, navigačka mě spolehlivě dovedla B) , no ale masakr to byl jak sviňa, sem koukal že ten Prágl máte taky rozjebanej jak sviňa , furt vám někde kutaj, místama to vypadalo, jako kdyby Vám stavěli dalšího krtka :smich::smich::smich:

rozmrdaný to je :disgust: ,to uje fakt :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem umýt auto ale nějak se nechce

no já bych ho moh mejt klidně každej den , vždycky mě nějakej opeřenej hajzl na něj nasere :angry::disgust:

tak to mně taky,ale já to měl ještě zasraný od těch pilu apod. Byl jsem jeden den v Brně a auto vypadalo hrozně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem umýt auto ale nějak se nechce

no já bych ho moh mejt klidně každej den , vždycky mě nějakej opeřenej hajzl na něj nasere :angry::disgust:

tak to mně taky,ale já to měl ještě zasraný od těch pilu apod. Byl jsem jeden den v Brně a auto vypadalo hrozně

pyl mě tak nevadí,ale to pokálení celkem fest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...