Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Katko??? Jak dostanu tu ikonku nebo desticku nebo jak to mam nazvat CLEN OCTAVIA CLUBU? Pred chvili jsem zaplatil a taky to ci!

;)

napis vittovi do sz ze jsi clen OC (mas radne zaplacene prispevky :smich: ) a on se o to snad uz postara, dokonce muzes poprosit jak ja tam mam to el Katarina de OC tak si taky neco muzes vymyslet :) to tam taky dava vitto B) ale zaregistruj se uz na strankach OC pokud jsi to jeste neprovedl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo Jirbe, bílá kokta s RS kolama jel snad i predemnou než to tam kačka rozbalila a všechny předjela... B)

ve predu bylo volne misto, tak sem se tam chtela posunout :p nerada jsem u konce... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on bauracek asi na fotkach vypadal strasne dulezite, kdyz sis ho predstavoval jako el presidenta :smich: nicmene vitto a jeho zastupce spidak jsou nase vedeni B) a zatim tedy nas nejak drzi pohromade ::':D;):p

No mě spletlo to že měl tušim že kdysi Vittorio jako avatara Bauíího fotku s victory. A pak na fotkách z besídky je jedna kde bylo že je tam Vittorio a byl tam i bauíí.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo Jirbe, bílá kokta s RS kolama jel snad i predemnou než to tam kačka rozbalila a všechny předjela...  B)

ve predu bylo volne misto, tak sem se tam chtela posunout :p nerada jsem u konce... ;)

Já sem myslel že si ztratila nervy jak se to couralo, tak si to tam jela popohnat.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílíá Okta Jirbe... A je za tebou takze důkaz místo slibů...  :D

To je dokonce foto z meho fotaku... Super! Poznavam te! ::' ::' ::'

2kaci: Diky, zaridim to. Registrovan jsem, dnes mi to bylo schvaleno, zaplaceno mam taky! ;)

Tak tak dokonce i tvoje foto 110procentni dukaz.. -_-

Až mu to přijde na účet a bude mít time povolí ti profil na OC a možná ti dá i Ikonku.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě spletlo to že měl tušim že kdysi Vittorio jako avatara Bauíího fotku s victory. A pak na fotkách z besídky je jedna kde bylo že je tam Vittorio a byl tam i bauíí.. :D

:D no hlavne ze uz sis to urovnal tak jak to patri ;) pravdou je, ze vitto jej kdysi mel v avataru ci podpisu - taky me to decentne matlo, ale z fotek co byly na strankach se to uz pak dalo poznat kdo je kdo a kdyz sem nevedela, tak sem se optala :) no ale na prvni besidce celkem masakr :D kdybych tam neznala moravskou cast, tak bych si pripadala jak trdlo, ale po par hodinkach uz byla konverzace se vsemy cleny, ale gulasek me delala nase letka :D gripen, mig a F16 - nejak se me vsechny pletly dohromady a jejich partnery sem prisuzovala trosku jinak, ale uz to mam taky srovnane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem myslel že si ztratila nervy jak se to couralo, tak si to tam jela popohnat.. -_-

popohnat :D ne ne, nevedela bych stejne jak tam dojet, tak sem se zaradila spis na ten zacatek - je lepsi pozorovat vice aut ve zpetnem zrcatku, nezli pred sebou :D i pomala jizda je u kacky normalni ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale gulasek me delala nase letka :D gripen, mig a F16 - nejak se me vsechny pletly dohromady a jejich partnery sem prisuzovala trosku jinak, ale uz to mam taky srovnane :)

Jo jo to sem pak urovnal podle fotek z poslední besídky, takže na mimoň už to bylo srovanný. Ale v letkách mám ještě totální chaos a v Black Molly taky těch je taky nějak povícero. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem myslel že si ztratila nervy jak se to couralo, tak si to tam jela popohnat..  -_-

popohnat :D ne ne, nevedela bych stejne jak tam dojet, tak sem se zaradila spis na ten zacatek - je lepsi pozorovat vice aut ve zpetnem zrcatku, nezli pred sebou :D i pomala jizda je u kacky normalni ;):p

Tak to jó. No já zatim musim pomalinku abych si nerozbil hubenku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dnes prislo od vitta, ze je schvaleno, abych zaplatil 3 kila, coz jsem udelal a stale jeste pristup na stranky pod heslem nemam... Cekam!!!! :ph34r:

nezapomeň že z báně do báně to půjde tak tři dni. Aź se to připíše na OC účet přijde ti že seš totálně schválenej a pak dostaneš Přístup do OC a Ikonku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jó. No já zatim musim pomalinku abych si nerozbil hubenku..

to ja ted pojedu pomalinku do doks - boze :D jak ja mam rada pomalou a bezpecnou jizdu :DB) ::'

hubenku si rozbijes i pri pomale jizde kdyz nebudes davat pozor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dnes prislo od vitta, ze je schvaleno, abych zaplatil 3 kila, coz jsem udelal a stale jeste pristup na stranky pod heslem nemam... Cekam!!!! :ph34r:

nezapomeň že z báně do báně to půjde tak tři dni. Aź se to připíše na OC účet přijde ti že seš totálně schválenej a pak dostaneš Přístup do OC a Ikonku.

Huraaaaaaaaaaaaaaa. Ja ci samolepku... Dam sí ji na antenu"! ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jó. No já zatim musim pomalinku abych si nerozbil hubenku..

to ja ted pojedu pomalinku do doks - boze :D jak ja mam rada pomalou a bezpecnou jizdu :DB) ::'

hubenku si rozbijes i pri pomale jizde kdyz nebudes davat pozor ;)

To já právě dávám bacha, přeci jenom je to trošku větší a kapku silnější než to co sem měl, tak musim opatrně a pomalu a když se vysekám když pojedu pomalu nebude to taková rána. I když sem viděl dneska ty fotky jak tam ten kamion zaroloval ty auta, tak i když jedeš sebe opatrnějc dycky se najde někdo kdo jede jako prase nebo za tim chrápe. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já právě dávám bacha, přeci jenom je to trošku větší a kapku silnější než to co sem měl, tak musim opatrně a pomalu a když se vysekám když pojedu pomalu nebude to taková rána. I když sem viděl dneska ty fotky jak tam ten kamion zaroloval ty auta, tak i když jedeš sebe opatrnějc dycky se najde někdo kdo jede jako prase nebo za tim chrápe. :(

ja presedlala s thalie do tehle oktavky, jenze sem pri tom jeste jezdila s TDickem takze me to tak neprislo, rozdil byl jen v zaberu a predjizdeni no a pak na dalnici...

ten kamionak byl fakt magor - tohle nechapu :( a trpej nevini, ach jo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja presedlala s thalie do tehle oktavky, jenze sem pri tom jeste jezdila s TDickem takze me to tak neprislo, rozdil byl jen v zaberu a predjizdeni no a pak na dalnici...

ten kamionak byl fakt magor - tohle nechapu :( a trpej nevini, ach jo :(

Nj tak to si měla lepší přechod než já jen občas řídil Koktu 1,6 a Fobii 1,4Tdi, pak sem sedl do 1,8T a byla to láska na první pojezd.. -_- Jinak to bylo 9let fáčko.. :D

No prej zaspal a bylo mu 25let.. síla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chabry jsem nebyl z duvodu toho, ze jsem se venoval rodine... Ale chci jet Mimon, nebo Hradec, nebo jeste neco v lete... ;) Akorat mi volal Lucky, ze mam nechat doma prachy, ze kdyz si dam do rypaku, strasne rozhazuju! :-)) Tak nevim! ;)

Jenom maličko, vem manželku a uvidíš že nic neutratíš... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chabry jsem nebyl z duvodu toho, ze jsem se venoval rodine... Ale chci jet Mimon, nebo Hradec, nebo jeste neco v lete... ;)  Akorat mi volal Lucky, ze mam nechat doma prachy, ze kdyz si dam do rypaku, strasne rozhazuju! :-)) Tak nevim! ;)

Jenom maličko, vem manželku a uvidíš že nic neutratíš... :D

Ani ta name v tomto stavu neplati pane! :smich::smich: Je mi proste jedno koho hostim, hrozne rad hostim lidi, kteri jsou mim sympaticky, ci k nim neco citim. Nevadi ze je neznam, hlavne ze je mam rad!!!! :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chabry jsem nebyl z duvodu toho, ze jsem se venoval rodine... Ale chci jet Mimon, nebo Hradec, nebo jeste neco v lete... ;)  Akorat mi volal Lucky, ze mam nechat doma prachy, ze kdyz si dam do rypaku, strasne rozhazuju! :-)) Tak nevim! ;)

Jenom maličko, vem manželku a uvidíš že nic neutratíš... :D

Ani ta name v tomto stavu neplati pane! :smich::smich: Je mi proste jedno koho hostim, hrozne rad hostim lidi, kteri jsou mim sympaticky, ci k nim neco citim. Nevadi ze je neznam, hlavne ze je mam rad!!!! :smich::smich::smich:

Tak to máš zajímavou povahu, tak to ti holt nic jinýho nezbyde než si nechat ty peníze doma... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...