Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No jasně někdo to forum hecknul ale bacha na to

Spíš nějakej annonymizer na rozesílání mejlů. Hlavně se mi líbí jak tam lidi tak pěkně okpírujou ten odkaz na to win32..:))

Jo, to sem se smal, by me zajimalo, kolik lidi na to kliklo :p

Pár se určitě našlo, ti co nečtou. Jinak Krysarri zajímavej avatar, Přemejšlim jestli to bude mít nějakej vývoj. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loha, jak bylo v Doksech?

mno tak v doksechno cely den byl jakysi zamotany :smich: v doksech az na par auticek celkem o nicem a tak po zdlabnuti zmrzlinky jsme odjeli smer liberec, tam jsme si dali kafe :smich: mno a ja pak pokracovala na autodrom do ceske lipy - pani, to byla parada a to jeste prcek rekl, ze tam mam jet mojim autem na okruh - tohle me tedy bere vic jak doksy - adrenalin, piskot gum, pop off ventil a driftiky - naaadhera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobre, smich je zdravej ;) je tak nejak zvlastne - dneska normalni den bez problemu, na vecir dve hodky s prckem v bazenu - parada a zakoncili jsme to v restauraci - ho pomalu ucim jak se ma chovat ve spolecnosti, jenze kdyz ti povim, ze tam litaly kousky pizzy, tak bude jasne, ze se me to nedari :smich: jak se mas ty??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobre, smich je zdravej ;) je tak nejak zvlastne - dneska normalni den bez problemu, na vecir dve hodky s prckem v bazenu - parada a zakoncili jsme to v restauraci - ho pomalu ucim jak se ma chovat ve spolecnosti, jenze kdyz ti povim, ze tam litaly kousky pizzy, tak bude jasne, ze se me to nedari :smich: jak se mas ty??

Ja se mam ok .. ted sem prisel z fotbalu takze se du natahnout do vany :-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loha, jak bylo v Doksech?

mno tak v doksechno cely den byl jakysi zamotany :smich: v doksech az na par auticek celkem o nicem a tak po zdlabnuti zmrzlinky jsme odjeli smer liberec, tam jsme si dali kafe :smich: mno a ja pak pokracovala na autodrom do ceske lipy - pani, to byla parada a to jeste prcek rekl, ze tam mam jet mojim autem na okruh - tohle me tedy bere vic jak doksy - adrenalin, piskot gum, pop off ventil a driftiky - naaadhera :)

Hmm tak začátek nic moc ale pak sis koukám přišla na svý. To se mě taky líbí, ale né s mym autem, mám rád svoje gumy, spojku a vůbec...

Zdar Michale, tak už mám jakýsi Německý DIe Giganten Italo Hits. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja bych tam ani na ten okruh nejela, bo bych mela na tom mokru trosku obavy o to, ze to proste neutocim a narazim do neceho... sucho je preci jen o necom jinem :) ale jo, libilo se me to z toho dne uplne nejvic - je to proste neco jinyho a nejlepsi tam opet byla felicie :D driftiky ji na tom mokru po zatazeni rucky celkem aj sly, ale na bawa, imprezku a mazdicky to hold nemelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...