Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Diky :-) taky to pro me jako negrafickyho cloveka byla tragedie to udelat :-)

mno dal sis s tim asik dost prace, takze ted uz vis jak na to :) takze nakonec z tragedie vyslo docela dobre defile ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uspory nemam, prave jsem dal inzerat na auto.... :(

kecas

Fakt jo? Si děláš kozy ne? Nebo kupuješ OII a jenom na nás tady machruješ?

Ne ne, budu kupovat asi HUynday... :D Mluvil jsem s kamosema VB a neverili byste jak se na to POLICIE jako takovga klepe. Jsou jako nadrzeni srsani! ;)

HYUNDAI ? Ty menis octu za tudle sracku ? Si se zblaznil ne ?

Si zaplatil příspěvek a prodáváš Oktu???!!!

Ne ne zatim to jeste neprodavam, ale spekuluji... Tech 300za cenu noveho auta by byla zanedbatelna polozka, nemyslis? :t Skoro jako to co jsem daval vylitej jako vaza na baru v Mimoni! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak MHD neboli PID ja vyuzivam jiz ted - je to levnejsi na provoz a je to znat - kdyz za tyden projezdis nadrz za 1700 tak je to sakra rozdil, kdyz za mesicni jizdenku das cca 500 :)

To je fakt přeci jenom 1,8T trošičku papá a na tu prahu to moc neni. Já mám roční sice v Lednu sem uplně čistej ale azse se to vyplatí. Navíc Dělám na Praze 1 a tam se to parkování moc nenosí bych měl hnedle botku adidasku.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak MHD neboli PID ja vyuzivam jiz ted - je to levnejsi na provoz a je to znat - kdyz za tyden projezdis nadrz za 1700 tak je to sakra rozdil, kdyz za mesicni jizdenku das cca 500 :)

To je fakt přeci jenom 1,8T trošičku papá a na tu prahu to moc neni. Já mám roční sice v Lednu sem uplně čistej ale azse se to vyplatí. Navíc Dělám na Praze 1 a tam se to parkování moc nenosí bych měl hnedle botku adidasku.. :D

Take delam na Praze 1 a parkuji s ledovym klidem na hlidanem parkovisti za pausalek! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak MHD neboli PID ja vyuzivam jiz ted - je to levnejsi na provoz a je to znat - kdyz za tyden projezdis nadrz za 1700 tak je to sakra rozdil, kdyz za mesicni jizdenku das cca 500 :)

To je fakt přeci jenom 1,8T trošičku papá a na tu prahu to moc neni. Já mám roční sice v Lednu sem uplně čistej ale azse se to vyplatí. Navíc Dělám na Praze 1 a tam se to parkování moc nenosí bych měl hnedle botku adidasku.. :D

Take delam na Praze 1 a parkuji s ledovym klidem na hlidanem parkovisti za pausalek! ;)

To já bych u nás na jednom hlídanym nechal i boty tam to stojí ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak MHD neboli PID ja vyuzivam jiz ted - je to levnejsi na provoz a je to znat - kdyz za tyden projezdis nadrz za 1700 tak je to sakra rozdil, kdyz za mesicni jizdenku das cca 500 :)

To je fakt přeci jenom 1,8T trošičku papá a na tu prahu to moc neni. Já mám roční sice v Lednu sem uplně čistej ale azse se to vyplatí. Navíc Dělám na Praze 1 a tam se to parkování moc nenosí bych měl hnedle botku adidasku.. :D

Take delam na Praze 1 a parkuji s ledovym klidem na hlidanem parkovisti za pausalek! ;)

To já bych u nás na jednom hlídanym nechal i boty tam to stojí ranec.

a nezkousel jsi treba dohodnout nejake vyhodne podminecky? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nezkousel jsi treba dohodnout nejake vyhodne podminecky? :huh:

To sem nezkoušel, kdybych jezdil autem tak bych to jezdil asi o 15minut dýl. Takhle to mam domov kancl cca 20minut.. :D

No a to se vyplati, ze? :huh: Ja mam takovy pocit ze jsi z Boleslavy, ale to asi tezko, ze? Nevim proc, ale mam ten pocit. Mozna ze jsi se napojil v Bouli na Shellu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to se vyplati, ze? :huh: Ja mam takovy pocit ze jsi z Boleslavy, ale to asi tezko, ze? Nevim proc, ale mam ten pocit. Mozna ze jsi se napojil v Bouli na Shellu ;)

Já sem z prahy, já přijel ve vláčku z PapOil, Jinak z prahy sem jel sólo, neboť v Praze žádnej sraz nebyl. :unsure:

No jasně krtek je rychlej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to se vyplati, ze? :huh:  Ja mam takovy pocit ze jsi z Boleslavy, ale to asi tezko, ze? Nevim proc, ale mam ten pocit. Mozna ze jsi se napojil v Bouli na Shellu ;)

Já sem z prahy, já přijel ve vláčku z PapOil, Jinak z prahy sem jel sólo, neboť v Praze žádnej sraz nebyl. :unsure:

No jasně krtek je rychlej.

Jo jo jasne z Papoil jsme jeli, ja tam resil dalnicni znamku... Byl sraz jeste 2km za Prahou. Ja, Semi, Hensel, Rob... ;) Ale o tom jsi nevedel...! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to se vyplati, ze? :huh:  Ja mam takovy pocit ze jsi z Boleslavy, ale to asi tezko, ze? Nevim proc, ale mam ten pocit. Mozna ze jsi se napojil v Bouli na Shellu ;)

Já sem z prahy, já přijel ve vláčku z PapOil, Jinak z prahy sem jel sólo, neboť v Praze žádnej sraz nebyl. :unsure:

No jasně krtek je rychlej.

Jo jo jasne z Papoil jsme jeli, ja tam resil dalnicni znamku... Byl sraz jeste 2km za Prahou. Ja, Semi, Hensel, Rob... ;) Ale o tom jsi nevedel...! ;)

To nevěděl, ale já to měl stejně tak akorát. Nj známka, sem tě taky zaregistroval až u shelky když ti už nevim kdo říkal avon....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...