Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Zdravim panstvo, taxem prave dorazil z prace a to me dovez tatik, kdyby aspon za ty sichty byly ty prachy, ach jo :(

Jinaxem mluvil s Garnym, auto proslo vnejsim faceliftem ;) Vnitrni zatim ceka, snad bude v pohode to chcipani a ve stredu jeste novou napravicku a brzdicky a paxe ufidi. Blby je, ze rikal, ze naraznik ma jinej odstin, nez auto, asi toho lakyru zabiju 326.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panstvo, taxem prave dorazil z prace a to me dovez tatik, kdyby aspon za ty sichty byly ty prachy, ach jo :(

Jinaxem mluvil s Garnym, auto proslo vnejsim faceliftem ;) Vnitrni zatim ceka, snad bude v pohode to chcipani a ve stredu jeste novou napravicku a brzdicky a paxe ufidi. Blby je, ze rikal, ze naraznik ma jinej odstin, nez auto, asi toho lakyru zabiju 326.gif

No vidíš jaro už se na tom maká ;) njn odstin nikdy nepotěší ale u metly to je někdy problémek :( ber to pozitivne stejně to zasereš a auto nemyješ :D-_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panstvo, taxem prave dorazil z prace a to me dovez tatik, kdyby aspon za ty sichty byly ty prachy, ach jo :(

Jinaxem mluvil s Garnym, auto proslo vnejsim faceliftem ;) Vnitrni zatim ceka, snad bude v pohode to chcipani a ve stredu jeste novou napravicku a brzdicky a paxe ufidi. Blby je, ze rikal, ze naraznik ma jinej odstin, nez auto, asi toho lakyru zabiju 326.gif

Nj to sou oni co zacláněj v tý garáži a pak si tam člověk ani nemůže nechat opravit auto. :smich::smich:

No a zkoušel si zbytek auta umejt? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš jaro už se na tom maká ;) njn odstin nikdy nepotěší ale u metly to je někdy problémek :( ber to pozitivne stejně to zasereš a auto nemyješ :D-_--_--_--_-

No to vis, uz bylo na case ;) Jeste se tu vali sabwufr a naky to zabezpeceni :t

S tim odstinem to bude slozitejsi, ale esli to bude tak modry, jako mi loni zkusil udelat dvere, tak to bude muset predelat, pac jinak ho prejedu. To bylo vylozene modry a to by i zasrany bylo videt. A ja to mejuuuu, jen ne tak casto :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj to sou oni co zacláněj v tý garáži a pak si tam člověk ani nemůže nechat opravit auto. :smich::smich:

No a zkoušel si zbytek auta umejt? :D

No ehm, ja byl prfne domluvenej z konce brezna, paxe to znova odsunulo o 3 tydny a ted se teda dela aspon pulka z toho, vic kluci nezmaknou, pac Petr chce delat svuj letajici stroj :)

A auto prave ze bylo umyty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ehm, ja byl prfne domluvenej z konce brezna, paxe to znova odsunulo o 3 tydny a ted se teda dela aspon pulka z toho, vic kluci nezmaknou, pac Petr chce delat svuj letajici stroj  :)

A auto prave ze bylo umyty  :(

Nj já vim sem obeznámen se situací to byl jako vtip vim ze na to cekas uz hrozne dlouho.

A Garnymu se nedivim, Plasy a Hradec jedny z větších akcí a on by měl jet zase Polem, když už má vyřešený klempíře a lakýry a už to vysí skoro jenom na něm, aby si to auto dodělal. Myslim No comment. Go Garny Go. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj já vim sem obeznámen se situací to byl jako vtip vim ze na to cekas uz hrozne dlouho.

A Garnymu se nedivim, Plasy a Hradec jedny z větších akcí a on by měl jet zase Polem, když už má vyřešený klempíře a lakýry a už to vysí skoro jenom na něm aby si to auto udelal myslim No comment Go Garny Go. -_-

No tak pokud znas situaci, jedine dobre, ja uz to nemoh vydrzet, jaxe mi vsude neco valelo a pritom to melo bejt na aute :)

No jasny, Garny to chce mit taky v cajku, a ma na to krapet vetsi moznosti, takze jen at do toho jde, sem zvedavej -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasny, Garny to chce mit taky v cajku, a ma na to krapet vetsi moznosti, takze jen at do toho jde, sem zvedavej -_-

Jo jo ja sem taky zvedavej jaký to bude mít.

No jo holt nekdo dela to a nekdo zase ono a když člověk dělá to co garny a ještě ho bere tuning tak neni co resit. My holt to musime lepit tak nejak kde se co da a ukecavat ruzne a jině... -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím pánové.. děkuji za trpělivost... víte ono to vše zabere strašně času a ono toho času je stále méně atd

to krysař. .. tos domlouval s martinem a martina je potřeba pohánět jinak se nic neděje...

to fugee : hele myslím na tebe a jistě to nějak pořešíme.. vydrž jak jsem ti říkal ..

tet je auto nepojízdné .. a ještě to počasí.. to je taky na hovno,že to nemohu nechat ani venku... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to fugee : hele myslím na tebe a jistě to nějak pořešíme.. vydrž jak jsem ti říkal ..

Jasně pohoda, my jsme domluvený. Teď se postarej v klídku o toho svýho drobečka a nic neřeš.

Já sem rád že se mi na to koukneš a nějak se to už pořeší.

Práci zdar. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím pánové.. děkuji za trpělivost... víte ono to vše zabere strašně času a ono toho času je stále méně atd

to krysař. .. tos domlouval s martinem a martina je potřeba pohánět jinak se nic neděje...

to fugee : hele myslím na tebe a jistě to nějak pořešíme.. vydrž jak jsem ti říkal ..

tet je auto nepojízdné .. a ještě to počasí.. to je taky na hovno,že to nemohu nechat ani venku... :(

Jasny chlape, v pohode, ted uz je mi to jasny, kdyz on rikal, jaxi to pise do kalendare a tak, znas ho :);) V poho, ted je auti v peci, pohodicka -_- Jen jeste zabiju lakyru, fakt mu zakroutim krkem asi :) S tim pocasim je to fakt na frndu, loni touhle dobou byly tricitky (i kdyz nevim, co je lepsi) B):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus fsem...2 krysa: Nic si z toho nedelej, nechal jsem si striknout nedavno rs naraznik a je to take loehce tmavsi metla. Je dost mozne ze je to novym lakem a staci napastovat zbytek auta a mohlo by se to vice podobatr...??

;)

Vic podobat se to nebude, taky sem v to loni veril ;) Bohuzel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus fsem...2 krysa: Nic si z toho nedelej, nechal jsem si striknout nedavno rs naraznik a je to take loehce tmavsi metla. Je dost mozne ze je to novym lakem a staci napastovat zbytek auta a mohlo by se to vice podobatr...??

;)

Vic podobat se to nebude, taky sem v to loni veril ;) Bohuzel :(

Nevim ti, sdnes jsem koukal na podobne barvy me barve a naraznik na vsech cistych autech na me delal dojem tmavsiho nez blatnik a kapota. myslim ze to hodne haze stin...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chčije a chčije slovama klasika :D ......jinak bré ránko všem :)  -_-

Achooooj, mno je to hnus, uz by to mohlo odtahnout nekam do pr*ele kua, chvilema to vypada, ze budem muset snad prezout na zimni gumy :angry::angry:

Jinak taky dobre rano Jiriku ;);)

ahojky Lubane -_- počasí stojí už 4 dny za hovno :angry: nedá se nic dělat :(

doufám,že jedeš na Plasy s Migem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...