Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

zdar chlape.pěkný úlovky.jo když se daří tak se daří -_-

-_- zdarec palec. No v pátek to stálo za prd, evidentně neměly zájem. Maximálně tak štiky dojely za nástrahou až pod nohy, ale nevzaly. Ani na Labi večer sumci nebrali. Ale včera a dneska paráda. Sumíci byli při chuti. Ale taky jsem ve vodě nechal kupu nástrah. Jen za dnešek za necelých 5 hodin vláčení jsem přišel o plandavky za přes 300,-. Momentálně už nemám na sumíky munici(plandavky), Konopas nebere mobil, tak nevím, jestli večer půjdu. To bych mohl tak na candoše, boleny nebo štiky. Jediná šance je Richarda někde odchytit a dostat ho na krám a vzít jich rovnou aspoň 20. Jenže má asi mobil doma a někde vláčí. Holt v neděli trošku problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré dopoledne všem

TOBĚ TAKÉ PĚKNÝ DEN

venku je pařák jak svina.jak je? -_--_--_--_-

ZA CHVÍLI JDU DO PRÁCE TAKŽE BLBĚ,ALE VENKU JE FAKT PĚKNĚ.TAK SI TO UŽÍVÁM :p

práce :o ani nemluv, už vidím zítřejší poradu v 8:00 a vůbec se mi nechce. Ty pondělní porady mně serou!!!!!!!!!!!!!!!!!! A stejně jsou úplně k hovnu. Ovšem daleko větší nářez jsou Ivanovy (výr. ředitel) porady, kdy si často vzpomene v pátek a do pozdního odpoledne nás tam mučí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré dopoledne všem

TOBĚ TAKÉ PĚKNÝ DEN

venku je pařák jak svina.jak je? -_--_--_--_-

ZA CHVÍLI JDU DO PRÁCE TAKŽE BLBĚ,ALE VENKU JE FAKT PĚKNĚ.TAK SI TO UŽÍVÁM :p

práce :o ani nemluv, už vidím zítřejší poradu v 8:00 a vůbec se mi nechce. Ty pondělní porady mně serou!!!!!!!!!!!!!!!!!! A stejně jsou úplně k hovnu. Ovšem daleko větší nářez jsou Ivanovy (výr. ředitel) porady, kdy si často vzpomene v pátek a do pozdního odpoledne nás tam mučí.

porady jsou dobré tak ve středu. Sice jsou na hovno ale lepší než pátek. Lepší by byli porady v hospodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidah, tohle mi stoji u baraku, po Sympatakovi dalsi znamy auto ;)

No a tohle zase stojí u baráku mi.Prodal jsem tu 2,5 TDi a koupil 1,9/96 a dnes jsme ji dvě hodiny čipovali ta 2,5 může jít do řiti.Byla pro mě zbytečná,ten motor 2,5 bych nevyužil,jezdím 70% město a on je takový trošku těžkopádný,ta 96 je teď po chipu raketa a maximálka 230 v poho.

post-31-1150661970.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...