Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

sejdo máš sz.dík

fakt síla :angry:

ja nic necetl :D

to nebylo pro tebe,ale brzy budeš vidět o čem to bylo.takhle zvědavýho trpaslíka jsem ještě neviděl :p:smich:

videt?? tak to jsem zvedav ;)

i já ;)

jinak mají se dobře až na ty vedra co ted jsou to je něco pro malýho šmudlínkovi je pořád hic B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sejdo máš sz.dík

fakt síla :angry:

ja nic necetl :D

to nebylo pro tebe,ale brzy budeš vidět o čem to bylo.takhle zvědavýho trpaslíka jsem ještě neviděl :p:smich:

videt?? tak to jsem zvedav ;)

i já ;)

jinak mají se dobře až na ty vedra co ted jsou to je něco pro malýho šmudlínkovi je pořád hic B)

a tatkovi Šmudlovi ještě víc :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vám vše není nic recht,v zimě moc zima,v létě moc horko,kyselo je moc kyselý,brmbory jsou moc bramborový..... :smich::smich::smich: donevetrkrucajselement Kubo hajný Anče :smich::smich:

nó jó trošku extrémek, ale furt nepochopím jak ten náš spolupracovník z Kazachu může v tomdle počasí chodit v bundě :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vám vše není nic recht,v zimě moc zima,v létě moc horko,kyselo je moc kyselý,brmbory jsou moc bramborový..... :smich:  :smich:  :smich: donevetrkrucajselement Kubo hajný Anče  :smich:  :smich:

nó jó trošku extrémek, ale furt nepochopím jak ten náš spolupracovník z Kazachu může v tomdle počasí chodit v bundě :D :D :D

geny-vrozená termoregulace :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...