Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Warum nicht...?

Ještě tady mám Octávku Combi 1.9 TDI 81 kW rok 2000 v plné palbě, nabořená na levej přední roh, chladič a motor OK, na výměnu čelo, levý světlo a blikač, kapota, maska a levej blatní, cena 129.000,- Kč

Nejsou lidi a Garny na tom uz pracuje.

Bych z toho stejne ukrad jen jednu součástku. :D

No to je hezka cenovka za to TDI, ze bych si to poridil do prahy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotka stavěcí pro vačkový hřídel.  :(

V Germany by nebyl problém to sehnat, ale těžko říct, jaká by byla cena...

Nj u nás je to 13k a je to zrovna taková debilní součástka s kterou se moc neobchoduje, to je snad levnější celej jinej motor, ale treba to tam bude taky nacaty a co pak s motorem chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj u nás je to 13k a je to zrovna taková debilní součástka s kterou se moc neobchoduje, to je snad levnější celej jinej motor, ale treba to tam bude taky nacaty a co pak s motorem chjo.

Jasně, to je mi jasný, ale co pak s motorem bez jednotky... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace jak sviňa.

A co příčina? Neznámá? :D-_--_--_--_--_-

danke...závada nakonec šel zase po ŘJ ... proměřil jednotlivé piny a přišel na 2 smd součástky které jsou KO...nechal vyměnit....dneska celej den motor běžel na dilně na diagnostice a šlapal...ja tomu ted dával 2 hodiny kouř a šlape...já su tak štastnééé :D :D -_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jak sviňa kamaráde....jsu štasné jak sviňa po roce problému snad je to pryč :-)

co pak jste antituningovali?

-_--_--_--_--_--_-

jj, taková věc potěší, znám to...

Museli jsme vyhodit ty Rs tlumiče s krátkejma pružinama, bo tam byly na horním uložení původní misky pro sériový pružiny a ty Eibachy při propružení bouchaly a posouvaly se po té misce, dost hnus zvuk. Takže jsou tam zpět origo pružiny, bo misky příjdou za týden... :angry::angry::angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Museli jsme vyhodit ty Rs tlumiče s krátkejma pružinama, bo tam byly na horním uložení původní misky pro sériový pružiny a ty Eibachy při propružení bouchaly a posouvaly se po té misce, dost hnus zvuk. Takže jsou tam zpět origo pružiny, bo misky příjdou za týden... :angry::angry::angry:

aha no to pak jo...já ti myslel že ty eibachy sednou do těch misek bez problémů :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...