Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Kdyz na to tak koukám, tak jak ta ekonomika má pořádně růst, když všichni v práci tlachaj na netu  -_-  -_-  :smich:  :smich:

Není sů zákazníci, není robota... :smich: tak aspoň tlacháme :)

Já aspon při tom tlachání prodávám elektřinu a teplo. Dokud se to teda neposere... Dneska už se to jednou posralo a to byl fofr... :smich::smich: teda vlastně :o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já aspon při tom tlachání prodávám elektřinu a teplo. Dokud se to teda neposere... Dneska už se to jednou posralo a to byl fofr...  :smich:  :smich:  teda vlastně  :o  :o

A mohl Ti dovézt trochu tepla protiúčtem za trochu elektřiny? :D:smich:

Proboha néééé, já to teplo nemám už kam dávat... Mám tu 160 kubíků 80 st. vody :-) Měli jsme vyhřívat bazén, ale vyflákli se na to a ted je to všechno na nic... :( No co jsem jen zaměstnanec, nemám páku jak to změnit. Ale přijde mi ta technologie nevyužitá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha néééé, já to teplo nemám už kam dávat... Mám tu 160 kubíků 80 st. vody :-) Měli jsme vyhřívat bazén, ale vyflákli se na to a ted je to všechno na nic... :( No co jsem jen zaměstnanec, nemám páku jak to změnit. Ale přijde mi ta technologie nevyužitá...

A tomu říkáš popora ekonomiky? :smich:

V červenci při 35°C vyrábíš za drahé peníze teplo, které nikdo nechce a protože ho nikdo nechce, ty nemáš pořádně co dělat a proto v práci zevluješ po netu :smich::smich: a pak aby ty energie nebyly tak drahé...

P.S. to není nic osobního, každý má nějakou svou práci ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha néééé, já to teplo nemám už kam dávat... Mám tu 160 kubíků 80 st. vody :-) Měli jsme vyhřívat bazén, ale vyflákli se na to a ted je to všechno na nic...  :(  No co jsem jen zaměstnanec, nemám páku jak to změnit. Ale přijde mi ta technologie nevyužitá...

A tomu říkáš popora ekonomiky? :smich:

V červenci při 35°C vyrábíš za drahé peníze teplo, které nikdo nechce a protože ho nikdo nechce, ty nemáš pořádně co dělat a proto v práci zevluješ po netu :smich::smich: a pak aby ty energie nebyly tak drahé...

P.S. to není nic osobního, každý má nějakou svou práci ;)-_-

Však ono se něco prodá... Do teplovodu a lidi se teplou vodou sprchují pořád...

Proto jedu výkonem jen na 1/3, protože to co vyrobime se ještě skoro prodá... Přes den se to rve do "bandasek" a večer když se zvedne spotřeba se to prodá z nahromaděných zásob...

Ale dělat co nemám a tak zevluju, svatá pravda -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...