Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No ale to si za cas zvyknes. Nebo ji musis prefiknout a pak uz na sebe budete koukat uplne jinak  ;)  :D

no to je pravda ze by jsme na sebe koukali uplne jinak ;)

Ale jako tadle co tu maj je nebezpecna ... na me mozna moc vysoka ... pekny prsa ... zadecek krasnej ... krasny kukadla ... krasny vlasy ....

... jinak musim hledat negativa ...

1. Nespi se mnou

2. Nespala se mnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jako tadle co tu maj je nebezpecna ... na me mozna moc vysoka ... pekny prsa ... zadecek krasnej ... krasny kukadla ... krasny vlasy ....

... jinak musim hledat negativa ...

1. Nespi se mnou

2. Nespala se mnou

:smich::smich: maximalni mozny popis...dekuji... :smich:

ale myslim ze ty negativa se daji prekonat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jako tadle co tu maj je nebezpecna ... na me mozna moc vysoka ... pekny prsa ... zadecek krasnej ... krasny kukadla ... krasny vlasy ....

... jinak musim hledat negativa ...

1. Nespi se mnou

2. Nespala se mnou

:smich::smich: maximalni mozny popis...dekuji... :smich:

ale myslim ze ty negativa se daji prekonat ;)

:-) nooooo nevim ... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) nooooo nevim ...  :huh:

snad myslis ze ne?? :unsure:

Ale joo asi jo jen tu neni prostor ... asi bych uz mel zacit neco delat nez tu jen psat na forum co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale joo asi jo jen tu neni prostor ... asi bych uz mel zacit neco delat nez tu jen psat na forum co ?

mozna by to i chtelo...a ja pujdu radsi ven se provetrat a pritom stihnout neco poobedvat ;)

Ty hade ... mam hlad .... tak ja du delat abych to tu sfouknul a mohl jet taky na obidek !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hade ... mam hlad .... tak ja du delat abych to tu sfouknul a mohl jet taky na obidek !!! ;)

tak musis si to umet zaridit...musim nabrat silu na tu praci co tady mam...doufam ze to do konce tydne stihnu nebo pristi tejden nikam nepojedu :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty bily tanga pod tema bilejma kalhotama .... aaaaach jo ... to bych mel dostat priplatky za praci na rizikovem pracovisti !!!

ono pockej az to zacne chodit po ulicich to zas bude bouracek :(

Kurva ani to nepřivolávej.Minulý týden jak bylo teplo jsem to málem napakoval do stojícího auta jak jsem kdesi čuměl :D:D .Ještě že vedle mě seděl kolega a upozornil mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva ani to nepřivolávej.Minulý týden jak bylo teplo jsem to málem napakoval do stojícího auta jak jsem kdesi čuměl :D:D .Ještě že vedle mě seděl kolega a upozornil mě

Tak koukám,že v tomto ohledu máme stejné problémy :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva ani to nepřivolávej.Minulý týden jak bylo teplo jsem to málem napakoval do stojícího auta jak jsem kdesi čuměl :D:D .Ještě že vedle mě seděl kolega a upozornil mě

cosby :o a pak to malem napasoval do auta :smich::smich: no jo...tak takovejch bude vic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidičky tak už smažím první DVD ;)...viktor si ho u mě vyzvedne v neděli zhodnotí a pak se to bude asi pouštět do světa  B)

az tak dlouho jo :o proc??

aby jste byli napnutí ne dneska se na to kouknu já a pokud bude vše ok tak ho dám na ftp Michala ;)

jinak protože ení čas kdyby jsme se spolu potkali a v neděli budu v práci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...