Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

hlavne ze ne na....o :smich: to me taky takhle policajti nechavali jezdit bez papiru - ono kdyz se jelo rychleji, tak to nebylo tak podezrele jak kdyby se jezdilo podle predpisu lol a kdyz jsme u teho chcipani :smich: jsem na krizovatce, jsem v domeni ze tam mam jedicku a prvni pokus - chcip, druhej, treti chcip - no jo, jenze ona misto jedicky tam byla trojka - moje matinka z toho pak mela neustale zachvaty smichu a musism se priznat, ze tohle se me stavalo celkem casto :(

No tak to ja si jednou ještě na fáčku nechal na druhej zub zatáhlou ručku, a furt sem si říkal co to tady smrdí a uvařil jsem si krásně zadní bubny, moooc pekne se z nich kouřilo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne ze ne na....o  :smich:  to me taky takhle policajti nechavali jezdit bez papiru - ono kdyz se jelo rychleji, tak to nebylo tak podezrele jak kdyby se jezdilo podle predpisu  lol a kdyz jsme u teho chcipani  :smich: jsem na krizovatce, jsem v domeni ze tam mam jedicku a prvni pokus - chcip, druhej, treti chcip - no jo, jenze ona misto jedicky tam byla trojka - moje matinka z toho pak mela neustale zachvaty smichu a musism se priznat, ze tohle se me stavalo celkem casto :(

No tak to ja si jednou ještě na fáčku nechal na druhej zub zatáhlou ručku, a furt sem si říkal co to tady smrdí a uvařil jsem si krásně zadní bubny, moooc pekne se z nich kouřilo. :D

Nooo tak to je taky moooc kvalitní story... Tak tohle se mi nestalo... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to ja si jednou ještě na fáčku nechal na druhej zub zatáhlou ručku, a furt sem si říkal co to tady smrdí a uvařil jsem si krásně zadní bubny, moooc pekne se z nich kouřilo. :D

mno tak sis udelal paru pres den a venku - to kazdy nedela lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady to tedy frčí.Jsem zvědav,jak kolik z Vás tu bude v sobotu a neděli.

ja budu na sraze v prerove....

EDIT: a nedele Bohumiiiin :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, taky jsem hledal sponzorku na benzin... Nenašel :smich::smich:

tak ja to zas tak tragicky nevidim - on se jiste urcite nekdy nekdo najde :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot že bych taky jel Přerov? A že bych to skloubil rovnou s nákupem u Cosbyho?

to by byl dobry napad :) no vida, by se nas seslo vic -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik lidí by jelo do Přerova? Bude vás tam hodně? Nerad bych tam vočumoval starý škodovky

no zatim nas moc neni, ale snad ja, badysek, spidi, frugenbunt a jestli se rozhoupe cosby s Ivankou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...