Přejít na obsah

Sraz SKODAHOME a OctaviaClubu


chjetjov

Doporučené příspěvky

Já to vidim na sobotu ráno a pak později k noci domů, přeci jenom mým starým kostem ta kosa v mimoni stačila. :D

ale ale já spal ve stanu a šlo to ;).....pokud se zdržím v Chabrech tak do neděle a ráno dom -_-

Na stan sem se ješte nezmohl, ale už jsem koupil židličku. :D Stačí nechlastat a dom je to kousek.

jj to je pravda ani jsem si neokoukl tvou krasavici ;) budu to muset napravit -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidim na sobotu ráno a pak později k noci domů, přeci jenom mým starým kostem ta kosa v mimoni stačila. :D

ale ale já spal ve stanu a šlo to ;).....pokud se zdržím v Chabrech tak do neděle a ráno dom -_-

Na stan sem se ješte nezmohl, ale už jsem koupil židličku. :D Stačí nechlastat a dom je to kousek.

Hehe, stan sice mam :t , ale tu zidlicku porad postradam. :D Vzhledem k tomu, ze to je v Praze tak rano prifrcim a vecer vodfrcim. :smich: pac ta zima to fazne previt. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj honziku mam te na seznamu... ;)

no mluvil jsem s vikim a ten mi říkal ať dorazíme spíš dopo takže Lu přizpůsobý kojení a tak kolem 11 dorazíme...no pokud ten náš nenažránek bude mít hladík tak ho pak asi nakojí v autě ;)

a ty nebudes pres noc do nedele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...