Přejít na obsah

Sraz SKODAHOME a OctaviaClubu


chjetjov

Doporučené příspěvky

tak koukám :unsure:  nic moc účast a kor dnes,tak nevím,jestli přijedu  :(

no ja kdyz tak bych se tam dnes dostal kolem 8 se podivat...jinak zitra nas tam bude dost...tak jirko zkus neprijet...to ses mrtvej :angry::angry:

no jířo já se těšil,ale vidíš sám kolik lidí jede :( a kolik nás tam bude dneska :unsure::unsure: spočítej mi to schválně,to si z nás kucí s Fábie budou dělat akorát srandu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukám :unsure:  nic moc účast a kor dnes,tak nevím,jestli přijedu  :(

no ja kdyz tak bych se tam dnes dostal kolem 8 se podivat...jinak zitra nas tam bude dost...tak jirko zkus neprijet...to ses mrtvej :angry::angry:

no jířo já se těšil,ale vidíš sám kolik lidí jede :( a kolik nás tam bude dneska :unsure::unsure: spočítej mi to schválně,to si z nás kucí s Fábie budou dělat akorát srandu ;)

tak se podivej nas je necelych 200 jich je pres 500 v pomeru nas tam prijede vic nez jich...a jich tam dnes taky nebude plno a jesli me naserete tak tam snad uz budu i dnes chrapat...ale jako hlavni den se bral zitrek jirko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukám :unsure:  nic moc účast a kor dnes,tak nevím,jestli přijedu  :(

no ja kdyz tak bych se tam dnes dostal kolem 8 se podivat...jinak zitra nas tam bude dost...tak jirko zkus neprijet...to ses mrtvej :angry::angry:

no jířo já se těšil,ale vidíš sám kolik lidí jede :( a kolik nás tam bude dneska :unsure::unsure: spočítej mi to schválně,to si z nás kucí s Fábie budou dělat akorát srandu ;)

tak se podivej nas je necelych 200 jich je pres 500 v pomeru nas tam prijede vic nez jich...a jich tam dnes taky nebude plno a jesli me naserete tak tam snad uz budu i dnes chrapat...ale jako hlavni den se bral zitrek jirko ;)

nebudu zde psát,co jsem musel opět přehazovat,abych mohl jet,ale máš pravdu,že skalních členů,je fakt málo........cca 30 ze 150 je dost málo,to je o ho...ě <_<:(

a kolik nás bude dnes ?? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu zde psát,co jsem musel opět přehazovat,abych mohl jet,ale máš pravdu,že skalních členů,je fakt málo........cca 30 ze 150 je dost málo,to je o ho...ě <_<:(

a kolik nás bude dnes ?? :unsure:

nevim jirko ja bych rek ze asi malo...ale zejtra to bude ok...pry snad dorazi i frankie ta lama nase nezapomenutelna...hlavne fakt nerikej ze neprijedes jinak uz fakt nekam prestanu jezdit kdyz na to bude kazdej takhle s*at :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove jak a kde budete spat? Ona se mnou mozna pojede i Misa,tak chce vedet,jestli jsou tam nejaky chaticky treba,nebo jestli je jen moznost stanu a auta...............?

chaticky tam jsou, jde o to jestli tam nebude plno......

Edit: najdi si kontakt na Triocamp a cinkni jim......

Editováno: , autor: Bobik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu zde psát,co jsem musel opět přehazovat,abych mohl jet,ale máš pravdu,že skalních členů,je fakt málo........cca 30 ze 150 je dost málo,to je o ho...ě <_<  :(

a kolik nás bude dnes ?? :unsure:

nevim jirko ja bych rek ze asi malo...ale zejtra to bude ok...pry snad dorazi i frankie ta lama nase nezapomenutelna...hlavne fakt nerikej ze neprijedes jinak uz fakt nekam prestanu jezdit kdyz na to bude kazdej takhle s*at :(

jřiku máš 100% pravdu a já mám ten samej pocit :( ................ale nebudu si dělat z huby sráč a pojedu dnes i zítra,i kvůli tobě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja se tam dnes kdyz to bude jen trochu stihat otocim ale asi nezustanu protoze nemam vubec nic pripraveneho a nestiham...ale zitra kolem 9 ranni jsem tam a az to nedele...

stejne je to cinknuty :smich::smich:

no jak jsem psal,dnes dorazím,ale taky nebudu tam spát ;) dorazím taky zítra ráno,neb budu muset asi vzít sebou bráchu /kikínu,teda vendulku :smich: /

dnes dorazím škoda felíchčijí :p:p:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem mluvila s Petrem81 - prijedou na chvilku v sobotu...

na chvilku no to se poseru????

tak to je 20ks

Neposereš. ;)

Dorazíme, ale máme taky povinnosti -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kurva já taky řijedu, vše jsem si zařídil tak, abych to stíhal. V pátek večer a přes noc mám Liberec, Drážďany, Hanover, Hamburg a zpět. Počítám, že mezi 8 až 11 hod. se v sobotu objevím, tak kurva držet place, jasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :specool:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kurva já taky řijedu, vše jsem si zařídil tak, abych to stíhal. V pátek večer a přes noc mám Liberec, Drážďany, Hanover, Hamburg a zpět. Počítám, že mezi 8 až 11 hod. se v sobotu objevím, tak kurva držet place, jasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :specool:;)

to máš kliku,jinak jsi si posral zbytek né už zrovna mládí :p:p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...