Přejít na obsah

SLABA ANTENA


Doporučené příspěvky

Zdravim, koupil jsem OII a minuly majitel mel misto normalni anteny antenu na CB a na radio mel na prednim okne...Ted je original antena tak kde ma byt a i zapojena, ale radio ma porad slaby signal,(antena je nova). Nevi nekdo,cim by to mohlo byt?Nebo aspon poradit,jak vyndat radio stream a podivat se jak je to zapojene...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, koupil jsem OII a minuly majitel mel misto normalni anteny antenu na CB a na radio mel na prednim okne...Ted je original antena tak kde ma byt a i zapojena, ale radio ma porad slaby signal,(antena je nova). Nevi nekdo,cim by to mohlo byt?Nebo aspon poradit,jak vyndat radio stream a podivat se jak je to zapojene...diky

Ale ak tám nemáš originál Škoda rádio, tak zrejme budeš ešte potrebovať napájaciu výhybku, ktorou dostaneš napájanie do predzosilňovača priamo v pätke antény priamo po koaxiále. Máš to takto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je tam originálne rádio, tak to by malo posielať napájanie po koaxiále. Potom bude zrada kdesi inde. Premeral by som ten koaxiál, či nie je niekde zlomený, prípadne či nemá medzi stradným vodičom a tienením priveľký odpor (alebo skrat). Potom mi napadá už len niekoľko príčin, ako zlomený prút, zlý predzosilňovač alebo chybné rádio. Ideálne by bolo všetky uvedené diely navzájom vyskúšať v inom aute. Rádio sa vyberá tak, že na prednom tlačidle si nájdi také odnímateľné časti (myslím vedľa tlačidiel na okreaji), tie opatrne vylúpni a vyskrutkuj spoju 4 skrutky. Po odstránení rámika pôjde rádio von celkom ľahko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...