Přejít na obsah

zapojení park.asist.na signál z tachometru


riky rakeťák

Doporučené příspěvky

Mám v O2 už tak na 99% namontovného neorigo předního + zadního park.asistenta a nevím kam přesně napojit kabel pro signál z tachometru (deaktivace předku při překročení 10 km rychlosti. Nevíte někdo barvu kabelu, nebo jak ho najdu.Foto napoví :-). Díky

Ty máš parkasistent, čo ide napojiť na CAN? Lebo u OII je signál o rýchlosti len v dátovej zbernici CAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sehnal jsem k němu i inst. manuál , ale je to na jiné auto a tam se to napojuje někde do konektoru od budíků, v návodu k obsuze píšou, že se přední as.automaticky vypne při překročení 10 km rychlosti, ale na kroucené kabely se to myslím nepřipojuje.

Nerad bych nějak poškodil ř.j.toho pak.as, ale když ten jeden kablík nezapojím, taky by se nic stát nemělo, ne? Maximálně by se as. nevypnul po překročení 10 km, ne? Možná by se to dalo nějak napojit na ruční deaktiv.tlačítko ? Tak teď fakt nevím co s ním :feve:

post-57648-028642300 1288507183_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v O2 už tak na 99% namontovného neorigo předního + zadního park.asistenta a nevím kam přesně napojit kabel pro signál z tachometru (deaktivace předku při překročení 10 km rychlosti. Nevíte někdo barvu kabelu, nebo jak ho najdu.Foto napoví :-). Díky

ak mas octu este pred FL tak na budikoch pin 28, to je signal rychlosti, je to volna pozicia na 99% aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, díky, podle schématu na O2 jsem to později taky tipoval na ten pin 28 z konetkoru od budíků a teď jste mi to potvrdili. Je fak neobsazený. Zkusím to tam nabodnout, jen musím sehnat ten pin do konektoru. Neznáte jeho objednací číslo, nebo typ ? Nechci tam dělat nějakou prase.inu. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...