Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

lupinek23

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. Ja něco podobného řeším u benzinu tak mam pochopení 🥲 zítra by se měli ozvat, dam vědět když se vyřeší aby byl alepsoň nějaký další tip případně pro tebe .
  2. Hodnoty jsou naprosto v pořádku.
  3. Mohu prosím dotaz, mam evo1 1.5 tsi 110 kw manuál, po 8 letech jsem přecházel z jiného auta, tak asi slyším trávu růst a jsem trochu paranoidní, ale dvouvalcovy režim vibrace spíše rozbije, dunivý zvuk při akceleraci slyším v celém spektru otáček, a jakési brnění do pedálu, sedačky, volantu po celou dobu, nemá na to vliv spojka ani brzda, jízdní režim, kvalt. Do servisu jedu ale nevím, jestli to moc nezkoumám. Dekuji.
  4. Hezký den přeji, mám superb 2.5 tdi V6 120 kw, nyní najeto 204xxx km, auto mám 4 roky, pravidelně servisuji, rozvody komplet ve 163xxx, když je venku teplo a motor je zahřátý, občas se projeví občas ne po cca 30 min až 1 hod od odstavení, zvláštní zvuk po startu, jakési šustění svištění, klepání to není, jako když se něco otáčí, nepovedlo se mi to natočit, trvá to asi 3 vteřiny pak to přestane, v zimě to vůbec slyšet není, teď se to ozvalo když jsem píchl a byl v pneuservisu ve vytopené dílně. Nějaké ložisko? pumpa? V létě mám slyšet akorát servo, kdy si v skoro krajní pozici hvízdne. Díky za případné rady a pokusím sehnat zvuk 2006

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.