Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

jmk316

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. jmk316 odpověděl na jmk316's téma v Elektrika
    Tak jsem zjistil, ze kdyz v infotainmentu deaktivuji funkci "Easy open" (virtualni pedal), samovolne odemykani prestane. Pritom tato funkce by na odemykani bocnich dveri nemela mit vliv. Ma nekdo jiny obdobne zkusenosti s virtualnim pedalem?
  2. Zdravím. U Superba r.v. 2020 se mi někdy stává, že po zamknutí a při setrvání v blízkosti vozu ( v dosahu kessy) se vozidlo samovolně odemkne. V autorizáku mi bylo řečeno, že je to funkce odemknutí při přiblížení k vozu. Tuto funkci však trojkový Superb podle toho, co jsem si dohledal, nikdy neměl. Nějaké nápady co by to mohlo být příčinou? Díky! 20250629_145159.mp4
  3. Zdravím. Octavia r.v. 2018 (facelift). Před pár měsíci se mi při nastartovaném motoru začal z motorového prostoru ozývat divný zvuk - něco jako pískání nebo cvrkot. Postupně jsem zjistil, že zvuk zmizí vždy, když sešlápnu spojku. Jakmile spojku vyšlápnu, zvuk se vrátí. Nezáleží přitom na zařazeném rychlostním stupni. Zvuk je slyšet, i když stojím na místě a mám zařazený neutrál. Měl někdo z fóra v minulosti podobný problém?

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.