Přejít na obsah

TSISCALA

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Oznámení TSISCALA

Bažant

Bažant (2/14)

  • One Month Later
  • Week One Done
  • First Post
  • Conversation Starter Vzácný

Nedávné oznámení

1

Popularita

  1. Kontroloval som znova olej a príde mi že je ho tam trocha menej takže asi vyriešené klasicky len málo oleja do scaly 1.5 TSI 110kw patrí 0w-20 nemýlim sa? Ak áno kde ho najľahšie zohnať ďakujem.
  2. Jasne jasné ďakujem neskôr dám vedieť.
  3. V kopci som nestál a príde mi že hladina oleja je normálna poraďte prosím.
  4. Dobrý večer včera mi na mojej scale vybehla pri štarte hláška skontrolujte stav oleja asi na 2 sekundy na displeji k tomu svieti žltý výkričnik scala má iba cca 11400 km je to normálne?
  5. TSISCALA

    Jazda na výpary

    Takže zobral som kanister natankoval do neho a išiel som schválne ďalej na dojazd 0 km som prešiel skoro 35 km a potom som išiel natankovať. Natankoval som skoro plnú nádrž natankoval som cca 49 l z 50l. Ostalo už fakt minimum takže keď sa Vám na displeji ukáže dojazd "0 km" buďte v kľude. 40 km na dojazd 0 km prejdete úplne v pohode bez problémov.
  6. TSISCALA

    Jazda na výpary

    Dobrý večer, mám škodu scalu 1.5 TSI a svieti mi dojazd 0 km. Najbližšia benzínka je cca 10 km od ťialto. Dôjdem podľa Vás v pohode ale mám mať obavy ? ďakujem.
×
×
  • Vytvořit nový...