Jump to content

Subforums

 1. Motor 1.0 TSI

  Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

  366
  posts
 2. Motor 1.5 TSI

  1.5 TSi o výkonu 110 kW/150 k

  178
  posts
 3. Motor 1.6 TDI

  1.6 TDi o výkonu 85 kW/115 k

  75
  posts
 4. Motor 1.0 G-TEC

  V průběhu roku 2019 bude následovat motor 1.0 G-TEC o výkonu 66 kW (90 koní) s pohonem na ekologický zemní plyn (CNG)

  17
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • Káblíky je třeba si vyzkoušet, co a kde stáhnout se tad XXX krát opakuje i u jiných modelů se smartlink. Pravděpodobně budeš mít problémy jako já, ale na foru jsem opravdu všechno našel. 
  • Ak v aute naozaj budeš mať Smartlink, budeš mať podporu pre Mirrorlink, Android Auto, CarPlay:   Mirrorlink - v dnešnej dobe je mŕtvy, síce tam funguje offline Sygic, ale Samsung postupne ruší jeho podporu vo svojich mobiloch - možno to už nebude fungovať ani tebe, treba vyskúšať. AndroidAuto - ak máš Android 10, musíš cez Google Play stiahnuť appku Android Auto a budeš tam mať navi cez Waze alebo Google Mapy. Ak máš starší Android, musíš cez apkmirror.com stiahnuť aplikáciu Android Auto a nainštalovať manuálne. V priebehu budúceho roka by mali doraziť aj ostatné navi ako je Sygic a spol. CarPlay - to čo Android Auto, len je to určené pre iPhony..   Kábel treba skúšať... mne to s originálnym káblom k mobilu nešlo, fungovalo to až s dodatočne kupovaným originálnym káblom, ale napr. mi to teraz funguje aj cez aliexpress kábel s magnetickou koncovkou.
  • Ahoj kluci. Jelikož je tady toho psáno mnoho a já se v tom absolutně ztrácím potřebuji shrnutí. Kupuji Fábku 2018 kde je předplacen SMARTLINK.  Telefon mám Samsung A70 s konektorem USB-C. Co vše mi bude fongovat, kde co mám stáhnout. Chtěl bych ideálně zrcadlení telefonu a navigaci v rádiu.   Musím si koupit originál kablík od Škoda, nebo stačí takový jako k nabíječce?  Díky  
  • Velmi pekne ti ďakujem za rady. Vcera som auto dal napychnuť na diagnostiku a zavádza (chyba) je v pačke....motorček ostrekovača funguje len páčka nedáva povel. Takze chyba je v pačke. Ešte raz ti velmi pekne ďakujem.
  • Zkoušel někdo vyměnit ty odpory pod nosnikem za vykonovy nebo je lepsi sehnat origo? 
×
×
 • Create New...