Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

doktortom5

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. Dobrý den,rád bych se zeptal jestli má někdo zkušenost s připojením telefonu Samsung k android autu.od verze S23 to nějak bohužel nejde a nenašel sem jestli to už funguje.pripojeni na volání funguje ale zrcadlení tel ne.mam superb 3 2015.diky
  2. Mám dotaz,podařilo se už někomu rozchodit AA s S23 Ultra???
  3. displej jeste nemam,shanim koukam na netu na nejakou slusnou cenu ale zatim nikde nic,vse kolem 10tis.uz se do dalsich veci nebudu poustet a necham to na nekom kdo tomu rozumi daleko vic nez ja.
  4. jj uz to prdim,tohle uz je vyšší divčí jak se říka a zas tomu tolik nerozumim :) jen musim sehnat nekoho kdo mi za rozumne penize ten patch na 2.5 udela.nezna nekdo nekoho tady na ostravsku-opavsko???
  5. viz foto.hodil sem na to pak 1433 a vse v pohode,kdyz se podivam co mam nainstalovane tak vidim ze 1433 ale v servis modu mam jen moznosti software update nebo Hmi version nic vic.
  6. ja tam tuhle moznost v radiu vubec nemam :-D
  7. k tomu soupisu se v tom radiu dostanu jak???momentalne se tam snazim dostat tu mezi verzi 0318 ale napoprve mi to zahlasilo nejakou chybu tak to zkousim znovu a uvidim.
  8. Náhodou neví nekdo jestli se da nekde sehnat flash z 2 na 2.5 na netu???protoze chtit za prehrani softwaru 5-7tis mi prijde,a nejenom mi, jako celkem dost
  9. prave ze mirrorlink se mi nedokaze spojit s mym tel tak sem myslel ze tou akualizaci se vse napravi.je to superb v plne palbe tak bych se divil kdyby to neumel.ale nevyznam se v tom az tak tak nebudu delat chytreho :)
  10. komunikuji uz dva dny s jednim tim cinským prodejcem ktery se snazi pomoct a porad se ptal jak vypada radio,jake ma koncovky apod a dneska mi poslal ze na to propojeni s cantonem by mel byt tenhle kablik.jestli sem to dobře pochopil tak ten kablik by mela byt opticka redukce s jejich radia na canton.nevyznam se v tom tak nevim nechce se mi riskovat dat tolik penez za radio a nevedet jestli to funguje.a co se tyka te kvality nesmi clovek kupovat ty levne zakladni ale rozhodne ty drazsi ktere uz kvalitu maji.
  11. prave ze sem pred rokem koupil supa 3 ale puvodni majitel se o aktualizace vubec nestaral,takze si myslim ze ta verze tam je od vyroby.tak sem nahodil nove mapy ale ze se da jeste aktualizovat nejaky software apod sem netusil.a v te stare verzi se nedokazu pripojit na mirrorlink,coz uz dneska vlastne ani neni jak sem se docetl tudiz tam nemam android car atd.takze pro me to bude si myslim celkem dost podstatne :)
  12. aha ja to hledal v jine slozce :) diky
  13. diky za info aspon mam nejake info a prehled
  14. koukam tam jako blazen a nevidim ji :)
  15. sry uz sem si vsiml ze sem ve spatne sekci :) ted jen najit kde tu "mezi" verzi najit :)

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.