Jump to content

Krosta

Uživatel
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Krosta

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

39 profile views
 1. Omlouvám se, na to jsem zapomněl. Karta byla úplně k ničemu. Několik vadných sektorů, takže jsem použil dočasně sd kartu, co mám v kameře a všechno proběhlo v pohodě. Teď se snažím zjistit, jak otevřít vývojové menu, měla by tam být možnost u softwaru vyššího jak 1233 nastavit vzhled jako má Columbus v Octavii po FL, ale právě skrze vývojové menu (testmode menu v němčině). Kdyby náhodou někdo věděl jak, uvítám jakoukoliv pomoct :)
 2. Super, rádio je plně funkční a aktualizované, moc děkuji za pomoc! Dvě hodiny řešení a ono stačí přitom "tak málo.."
 3. Zdravím, dnes jsem si zkoušel aktualizovat Columbus (MIB2) v Octavii MR2016 a v průběhu instalace nastal problém, kdy SD karta, nově kupovaná, bohužel vadná, způsobila to, že se přešlo do Emergency flashování a pak do Emergency asistenta. Když jsem pak v průběhu sehnal jinou SD kartu, se kterou to "dojelo v pořádku", tak mi funguje pouze zapnutí rádia a funguje mi ještě otevření menu klimatizace, jinak nefunguje nic. Tlačítka nefungují a nejde nic dělat. Nemáte někdo tušení, jak bych mohl dokázat, že vyvolám update firmwaru znovu? SD Kartu to najde, když jí tam vložím, ukazuje to i, že je na ní dostupný update softwaru, ale nemám jak ten software dát aktualizovat.
 4. Zdravím, snažil jsem se projet snad všech 95 stránek, co tu zatím je a chci se zeptat. Mám Octavii 3 (MR 2016) a Columbus, tudíž by to měl být MIB II, jestli se nepletu. Pokud vyměním volat za volant s výhřevem, je možné jej nějak poté ovládat z rádia? Standardně se do Octavie před FL tuším nedával, ale vy tu dokážete dělat zázraky, tak to zkouším 🙂 Mám ještě dodatečnou otázku ohledně aktualizace SW v Columbusu. Mám tam aktuálně verzi 0318 a věřím tomu, že mezitím tam proběhlo hodně vylepšení (určitě také současně s dalšími chybami..). Také bych rád nakódoval nějaké funkce vozu, jako je dovírání oken, když podržím tři sekundy tlačítko a dojede to automaticky, Video In Motion, Staging, komfortní blikání 5x, stopky na maxidotu a nejspíš by se našlo i něco dalšího. Také se chystám dodělávat parkovací kameru a možná ještě něco. Našel by se někdo z okolí Mladé Boleslavi, kdo by byl ochoten mi s tímto pomoci a nakódoval mi to? Vím například o ferdovi, ale přeci jen je to k němu štreka 😀
×
×
 • Create New...