Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Greanch

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. hubo44 začal sledovat Greanch
  2. Ok díky, už jsem to odzkoušel. Snad to bude fungovat.
  3. Ja jsem koupil tento http://www.gme.cz/cz/p6ke15a-p222-202.html, jak ho mám zapojit??? Jedná se mi o polaritu. Díky za radu
  4. Obrázky přidané do galerijní album vlastněné Greanch v Škoda Fabia
  5. Čus, Při rozjezdu mi občas něco vrzne, nedavno jsem měnil brzdy (kotouče + destičky) muže to být tím. Více to děla, když mám kola vytočené, a teď se nevzpomínám jestli to před výměnou dělalo. Díky za každou radu.
  6. Čus. Tak mám uplně ten stejny problem, při plném vytočení kol a rozjezdu tak to jemně pískne, je to teda normalní jo???
  7. Tak už mám doma fabču 1.4TDI 59KW 80HP. Jak už tady bylo řečeno podle předpisů se s tímto motrem jezdit nedá. Co se týče akcelerace tak je suprovní kolem 2000-2500. Při nižších otačkách 1500-1800 má motor srandovní zvuk, pro někoho i rušivý. Člověk si ale časem zvykne. Omezovač je tam na 175km/h, spotřeba je město 5.0L, dálnice 4.2L, pruměr 4.5L ale když tomu šlápneš víc tak okolo těch 5,5 víc né. a to ma nalitane 70tis km. Jinak co se týče udržby: měnit filtry a OIL (kvalitní) co 15tis km, při ukončení jízdy se doporučuje nechat motor ještě tak 1-2 minutky brčet na volnoběh, aby se chladilo turbo.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.