Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

falk

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil falk

  1. určitě ano když ho nepodlepíš tak se ti vybracemi hned povolí a pak ho ulomíš. a když už to budeš dělat použij vysokopevnostní šroub. min 10. Já používal běžny 8.8 a ty se lámou jako mrkve.
  2. Tak Jdu už asi s křížkem po funuse ale snad se to bude hodit někomu jinýmu. Tento problém jsem řešil hned několikrát. Z dosud nezjištěného důvodu jsem za poslední rok a půl měnil kladku asi 8x. pořád mi praskal ten šroub. Nicméně jsem tímto získal celkem slušnou zručnost :-). Postup je následující: 1) Zaparkovat auto nad montážní jámou (jde to i u cesty ale je potřeba najít vhodný obrubník) 2) Sundat dolní kryt motoru 3) Podložit motor heverem 4) Otevřít kapotu a sundat horní kryt motoru 5) Povolit tři šrouby držící motor. 6) Spustit motor na heveru cca o 10 cm. Umožní to vytáhnout ulomenou kladku. 7) Vlezt pod auto (idealně čelem k zádi) a teleskopickým magnetem vytáhnout ulomený šroub. 8) Pokut není kladka poškozená je potřeba navrtat zalomený šroub a vytahovákem vytočit. 9) Natáhnout ne svěráku napínací kladku a zajistit ji (idealni je na to 4 inbus) 10) Namazat závit nového šroubu lepidlem a pomocí magnetu nebo lépe trubkového klíče prostrčit držákem (toto hodně trpělivosti) 11) Nasadit kladku do osazení a dotáhnout šroub. 12) Nechat dle návodu zaschnout lepidlo. 13) Nasadit řemen a pomocí očka odjistit pružinu kladky. 14) Vyheverovat motor nahoru a zajistit šrouby. 15) Nastartovat a zkontrolovat jestli je vše jak má. 16) Zakrytovat a frčíme :-)
  3. Zdravím 1.9SDi mam 4 roky. Nalítal sem na něm cca 60tis km. Denně jezdím město cca 30 km + sem tam dálnice. Parkuji celoročně venku. Od dubna do října jezdím na měřo (měním palivový filtr každý podzim) a dlouhodobou spotřebu mam v létě 4,6l a v zimě 5,5l. Jinak moc záleží na tom jak jedeš. Když tomu budeš šlapat tak si to vezme klidně i 6,5/ 100 když se budeš krotit není problém 3,9/100. Můj rekord je na trase Oslavice (Vysočina) - Baška Voda (Chorvatsko) což je cca 1000km 4,2l měřa na 100 km.
  4. falk odpověděl na JanSuperb's téma v Motor
    http://www.normans.cz/produkty/kontaktni-ohrev
  5. falk odpověděl na JanSuperb's téma v Motor
    Zdravím vrátím se k problematice předehřevu. Mam 1.9SDI parkuji venku a jezdím krátké trasy a tak současné době řeším podobný problém. při svém bloumání na netu jsem narazil na tzv. kontaktní ohřívače. Jde o silikonové desky které se nalepí na vanu nebo blok motoru a zapojí se na síť. Dělají se 100,150,250 a 400W na napětí 230V. Ta 400 Watovka stojí 2400kč bez dph. Jinak tato firma prodává i topné spirály do bloku motoru ale to už je krapet jiná cena. http://www.normans.cz/produkty/kontaktni-ohrev
  6. Zdravím vrátím se k problematice předehřevu. Mam 1.9SDI parkuji venku a jezdím krátké trasy a tak současné době řeším podobný problém. při svém bloumání na netu jsem narazil na tzv. kontaktní ohřívače. Jde o silikonové desky které se nalepí na vanu nebo blok motoru a zapojí se na síť. Dělají se 100,150,250 a 400W na napětí 230V. Ta 400 Watovka stojí 2400kč bez dph. Jinak tato firma prodává i topné spirály do bloku motoru ale to už je krapet jiná cena. http://www.normans.cz/produkty/kontaktni-ohrev

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.