Přejít na obsah

djredidlo

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

  • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli djredidlo

  • Narozeniny 08/27/1992

Kontaktní metody

  • ICQ
    363649486

Oznámení djredidlo

Nováček

Nováček (1/14)

  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Nedávné oznámení

0

Popularita

  1. Ahoj mám Fabii 1.9 Sdi při nastartování i během jízdy jde zespod auta hrozný zápach spalené nafty a rachot. Vlnovec byl měněný , výfuk vypadá OK i pod nastartovaným autem(nikde očazené). Když zacpu výfuk, tak motor nezdechá. Nevíte v čem by mohl být problém?
  2. to jde v tom kablu do kompresoru 10,8 V DC , proč myslíš že to je kompresorem? nemůže to byt nějakým kablem nebo čidlem..Nebo kde zkratnou čidlo ve vyparniku?
  3. Klima přestala jít, myslel jsme si, že to je mediem, ale doplnili pouze 100g media. Tlačitko AC svítí, ale na palubním počitači jde vidět dle aktualní spotřeby, že nejede, ani ventilator na chladiči se nerozsvítí.Do kompresoru klimatizace jde 10,8 V. Čidlo venkovní teploty zkoušeno - OK, pojistky taky OK, Nevíte v čem by mohl být problém? Předem se omlouvám, zda už někde jsou odpovědi, ale po 2 hodinach projížděni fora jsme si nevšiml..
×
×
  • Vytvořit nový...