Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Flay48

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil Flay48

  1. ovládá tahle jednotka ještě nějaké relé? Nebo už to pouští rovnou do sedaček ?
  2. ano ..to já všechno vím, dečky jsou funkční, ty jsem vyzkoušel - viz. předchozí příspěvek. To co potřebuji vědět je to, jestli řídící jednotka, která je pod sedadlem ovládá ještě nějaké relé, jestli ano, tak které - jediné co jsem našel je pod volantem - viz. předchozí příspěvek.
  3. Ahoj ..hodnoty neznám, protože nemám ohmmetr. Propískl jsem to pouze obvodovkou. Na diagnostice jsem to neměl, borci tady píšou, že diagnostika to odhalit neumí. Hlavně, když jsem měl sedadlo venku, tak jsem dečku napojil na tvrdo na zdroj a hřeje. takhle to vypadá pod volantem. Víme, které relé jsou na výhřev?
  4. Nazdárek přečetl jsem snad všechny témata, ale nikde jsem se nedočetl, co jsem potřeboval. Nefunguje mi vyhřívání sedaček (řidič, ani spolujezdec). Když zapnu vyhřívání, nikde nic necvakne, jak píšou ostatní. podle měření jsou dečky v pořádku a napětí na konektoru po zapnutí taky je. Pod sedačkou spolujezdce je řídící jednotka 1Z0 959 772. Otázka zní - ovládá tahle jednotka ještě nějaké spínací relé, nebo ovládá už přímo výhřev. Žádné další relé jsem totiž nenašel a ani informaci, kde by mohlo být. Díky

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.