Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

jomi9

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

  1. A chcem sa spytat vie to spravit aj kamarat ked ma diagnostiku VAG ci len origo v skodovke. Dik
  2. nova
  3. Ale kvapalina je cista vymenena
  4. Dobry den vymenil som nadobku chladiacej kvapaliny kvoli snimacu ale spravilo to zase po 4 dnoch ze hlasi malo kvapaliny, ale len rano. Treba tam este nieco prekodovat cez diagnostiku alebo nieco lebo v predajni mi odporucil znamy nieco ze treba nastavit cez diagnostiku nejaka zmena odporovych hodnot alebo staci len odpojit baterku na nejaku dobu. Za skoru odpoved vopred dakujem.
  5. odstranili to a nepovedali cim to bolo a nic nemenili mam to od piatku a zatial to neurobilo pretm to robilo denne
  6. No dnes to maju v skodovke som zvedavy naco pridu ak nanic tak musim to niekam dat nevie mi niekto poradik kam v okoly ZILINY.
  7. sviecky nemaju ani rok to kontrolovali skus mi napisat co by som mohol zacat vylucovat ja a nemusel ist do servisu
  8. Chcel by som sa spytat ci by mi niekto nevedel poradit mam fabiu 1,4 16v 55kw a niekedy mi venechava 4 valec aspon to ukazala diagnostika. Skusali prehodit vstrekovace v skodovke medzi sebou ci to nerobi on ale vzdy sa to prejavilo na 4 valci, nevedia si rady. Skuste mi niekto pomoct. Vopred vdaka. Sviecky nemaju ani rok su v poriadku poyerali to.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.