Přejít na obsah

SW nehraje


Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit. Pořídil jsem do auta sw a zesilovač. Vše zapojil doufám tak, jak má být. Zesilovač svítí, sw když jsem zkusil doma, tak hraje, ale když ho připojím na zesík, nic... Chápu, že se těžko radí takto, když to člověk nevidí, ale nenapadá někoho, čím by to mohlo být? Je potřeba někde něco zapnout na zesíku nebo rádiu? Jsem v tomto úplný laik, prosím poraďte. Počítám, že to bude určitě nějaká prkotina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu sem listoval, ale vůbec netuším, které nastavení by to mohlo být... Asi zkusím ještě jednou pořádně zkontrolovat jestli je všechno správně zapojené, včetně kostry...

EDIT:

Už to hraje, měl jsem to špatně ukostřené...

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek a svoje edituj!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už to hraje, ale pro změnu nemám signál na rádiu :( Tuším jsem někde četl, že to může být tím, že se spolu nějak hádá kábel od antény s káblama od zesíku, ale nemůžu to nikde najít...

Prosím o radu, jak zase zprovoznit rádio.

Editováno: , autor: spacaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...