Přejít na obsah

OVM


FUGAS

Doporučené příspěvky

Nedívali jste se někdo včera na OVM? Měl tam být Bambas + nevím kdo další a měli diskutovat o bodovém systému. Chtěl jsem se dívat, ale nakonec jsem měl jiný program (vyjížďka s kamarádkou na loďce po Slapské přehradě), takže mi to uteklo. Docela by mě zajímalo k čemu se dobrali a hlavně, jestli probírali případné úpravy zákona nějak konkrétněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobralo se tam k tomu, ze mestaci by meli nastavovat radary na +10 stejne jako stataci. Na to Bamabas, ze se muze stat, ze nekde nastavi i min kde to okonosti vyzaduji (skolky, skoly).

Pro me byla zajimava informace od mestatuku, ze by meli tolerovat pres noc +20 km a nekde i vice.

Dale se tam vyjadrovali k 150-160 na dalnici.

K mistum kde je spatne dopravni znaceni - podle Bambase az 400 mist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mesto tam nespecifikovali, takze mozna pro vsechny, stejne jako s tim 10km limitem. Rychlost na dalnici - zda zakonem zvednout na tech 150 nebo 160 a D1 by byla stale omezena na 130 nebo opacne. Tzn. Stale by platilo 130 a tam kde to stav komunikace dovolil zvednout na 150-160. Kazdopadne je to jeden z bodu, kteremu se chce venovat novy ministr dopravy - Rebicek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale když jsem si to po hodině a půl sledování zesumařil, tak vlastně neřekli nic co se bude měnit, ale čtyři různé názory o čem by se dalo jednat.

Jediné "pozitivum" je výsledek 400 špatně instalovaných značek, jinak samé bla bla bla.

Měšťáci se budou ve čtvrtek dohadovat jestli se sjednotí při měření atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...