Přejít na obsah

Kdo umíte anglicky?


FRANK

Doporučené příspěvky

martinoslav@skoda-board.net

Posli mi to tam, prelozeny text ti poslu na adresu odesilatele ;)

Dík za ochotu, ale nejde to poslat :(

Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je martinoslav@skoda-board.net. Předmět 'Fw: FROM MARIA THOMPSON!!!', Účet: 'mail.asfpneumatiky.cz', Server: 'smtp.etmail.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '450 <martinoslav@skoda-board.net>: Recipient address rejected: Domain not found', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 450, Číslo chyby: 0x800CCC79

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martinoslav@skoda-board.net

Posli mi to tam, prelozeny text ti poslu na adresu odesilatele ;)

Dík za ochotu, ale nejde to poslat :(

Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je martinoslav@skoda-board.net. Předmět 'Fw: FROM MARIA THOMPSON!!!', Účet: 'mail.asfpneumatiky.cz', Server: 'smtp.etmail.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '450 <martinoslav@skoda-board.net>: Recipient address rejected: Domain not found', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 450, Číslo chyby: 0x800CCC79

Posli to na x-press@seznam.cz pokud ti to pujde, prelozim to hned jak to pujde! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frank: jestli se nepletu a pouziva t-mobile pro pripojeni, pak mas spatne SMTP server ktery je spravne nasledovne - smtp.t-email.cz pak by mělo chodit tak jak ma.. -_-

Pro připojení používám eurotel, takže SMTP server mám dobře (smtp.etmail.cz)-pošta mi normálně funguje, akurát to nejde odeslat na tu adresu, kterou uvedl martinoslav ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...