Přejít na obsah

1.9 TDI PD 77 kW nebo 2.0 TDI PD 103 kW


xstorm

Doporučené příspěvky

no s tou výměnou motoru to je asi blbost. To bys musel vykopat úplně všechno. To nemá myšlenku. A než kupovat toho dvoulitra, tak to si teda radši počkej na ten comon rail, jestli ho vůbec kdy budou dělat.

A je pravda,že se dá zvednout kW z 77 na 103?Je to prý otázka naprogramováni řidíci jednotky.Taky o tom uvažuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš dneska dotazy. Tak se tam koukni, jsou tam tabulky výkonů. Myslím, že kolem 100 kW (plus mínus) je to optimum.

Se mě nediv...dnes mi dala zabrát nová fábka....a málem mě udělala na okruhu...a navic docela pěkná holka.Musim ty kW trochu poladit...

No chtělo by to,77kw na RSo je celkem málo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš dneska dotazy. Tak se tam koukni, jsou tam tabulky výkonů. Myslím, že kolem 100 kW (plus mínus) je to optimum.

Se mě nediv...dnes mi dala zabrát nová fábka....a málem mě udělala na okruhu...a navic docela pěkná holka.Musim ty kW trochu poladit...

No chtělo by to,77kw na RSo je celkem málo :p

Hele...nech toho,jo :p já s tim něco provedu...slibuju.Už se to nedá vydržet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám OII 4x4 - 6 st. manuál. Převody mi nepřijdou až tak moc krátký, spíše mě sere to že to není výkonější. těch 77 kw s autem, který má oproti normálnímu pohonu předních kol cca 150 kg navíc, nic moc nedělá.

Mozes pls chceknut aku mas rychlost na 6ke pri 3tis otackach. Najlepsie foto staci aj z mobilu. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám OII 4x4 - 6 st. manuál. Převody mi nepřijdou až tak moc krátký, spíše mě sere to že to není výkonější. těch 77 kw s autem, který má oproti normálnímu pohonu předních kol cca 150 kg navíc, nic moc nedělá.

Mozes pls chceknut aku mas rychlost na 6ke pri 3tis otackach. Najlepsie foto staci aj z mobilu. Dik

no mám tam malinko přes 150 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám OII 4x4 - 6 st. manuál. Převody mi nepřijdou až tak moc krátký, spíše mě sere to že to není výkonější. těch 77 kw s autem, který má oproti normálnímu pohonu předních kol cca 150 kg navíc, nic moc nedělá.

Mozes pls chceknut aku mas rychlost na 6ke pri 3tis otackach. Najlepsie foto staci aj z mobilu. Dik

no mám tam malinko přes 150 km/h.

Tak to teda nic moc ja mam na 5ke pri 3tis ot na 1,9 TDI 144 km tacho. Na RSke na 6ke je to cca 167 tacho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám OII 4x4 - 6 st. manuál. Převody mi nepřijdou až tak moc krátký, spíše mě sere to že to není výkonější. těch 77 kw s autem, který má oproti normálnímu pohonu předních kol cca 150 kg navíc, nic moc nedělá.

Mozes pls chceknut aku mas rychlost na 6ke pri 3tis otackach. Najlepsie foto staci aj z mobilu. Dik

no mám tam malinko přes 150 km/h.

Tak to teda nic moc ja mam na 5ke pri 3tis ot na 1,9 TDI 144 km tacho. Na RSke na 6ke je to cca 167 tacho.

Vždyť říkám...je to krátké.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, něco mám taky odzkoušený, ale na tohle téma už se tu popsaly stohy papíru, obrazně řečeno. Se koukni na stránky firem, co to dělaj, ne ?! (Cimbu, Sportmotor, Motordesign atd..)

Jo,podivám se ale vic z toho puvodniho 77 kW motoru jak 103 kW asi nedostanu,co?

já měl 110kW, pujde to nafouknout i navíc, ale pak už zvažuj, jestli to má cenu.

btw pak te predjede něco jeste silnějšího a co budeš dělat pak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pozor!!!! pokud je auto jeste v zaruce tak chiptuning tzv. prehrani softweru upravenym softem "flashnuti" se zapisuje do ridici jednotky...Muze se pak stat ze i kdyby to nemelo s chipem zadnou souvislost tak vam treba neuznaji nejakou reklamaci.Jde to vycist diagnostikou.Pocet prehrani rj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reesha z DieselPower daval u 77TDi na tech cca 110Kw, ale nizkej kroutak tusim cca 320Nm ...1,9ma slabou spojku...

Presne jak rikas, taky jsem takovy soft udelal presne na tu spojku.auto pred chipem melo najeto jen neco prez 35tis km.Dokonce je to clovek tady z fora a spojka drzii.Jen je to kompenzovano slabsim kroutakem a spodek neni tak razantni :feve: ale zase ve vyssich otackach to taha opravdu pekne a nepolevuje az do cerveneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pozor!!!! pokud je auto jeste v zaruce tak chiptuning tzv. prehrani softweru upravenym softem "flashnuti" se zapisuje do ridici jednotky...Muze se pak stat ze i kdyby to nemelo s chipem zadnou souvislost tak vam treba neuznaji nejakou reklamaci.Jde to vycist diagnostikou.Pocet prehrani rj.

Do rj jednotky sa zapisuje len pocet prehrati softu ci nie? Takze ak je to cipnute a potom odcipovane tak su to 2 prehratia. Ale to este nedokazuje ze bolo auto cipnute len to ze ti dvakrat prehravali soft (mozno v servise mozno inde). Alebo sa mylim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, bohužel spojka u 1.9 nemůže být silnější protože převodovka přenese jen 250 Nm + rezerva a je lepší odepsat spojku než-li převodovku.Ale i se slabším čipem Vám to musí jezdit pěkně, neříkejte že ne.2.0TDI je na tom lépe, její převodovka přenese 350 Nm což je na celkovém výkonu potom znát.Na druhou stranu je 2.0TDI o 60 000,- v základu dražší než-li Vaše autí a o tolik hůř si zase nezajezdíte takže to chce v klídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pozor!!!! pokud je auto jeste v zaruce tak chiptuning tzv. prehrani softweru upravenym softem "flashnuti" se zapisuje do ridici jednotky...Muze se pak stat ze i kdyby to nemelo s chipem zadnou souvislost tak vam treba neuznaji nejakou reklamaci.Jde to vycist diagnostikou.Pocet prehrani rj.

Do rj jednotky sa zapisuje len pocet prehrati softu ci nie? Takze ak je to cipnute a potom odcipovane tak su to 2 prehratia. Ale to este nedokazuje ze bolo auto cipnute len to ze ti dvakrat prehravali soft (mozno v servise mozno inde). Alebo sa mylim?

Ano jak rikas je to jen pocet prahrani obsahu rj ale nevim zda jak mas auto v zaruce a chodis servisovat pravidelne a zapisuje se vse do knizky to nenapisou taky.Proste zmena softwerove verze z nakoho duvodu.Kolegovy to prehravaly asi 2X porad mu to samo od sebe vynechavalo.Takze asi tak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, bohužel spojka u 1.9 nemůže být silnější protože převodovka přenese jen 250 Nm + rezerva a je lepší odepsat spojku než-li převodovku.Ale i se slabším čipem Vám to musí jezdit pěkně, neříkejte že ne.2.0TDI je na tom lépe, její převodovka přenese 350 Nm což je na celkovém výkonu potom znát.Na druhou stranu je 2.0TDI o 60 000,- v základu dražší než-li Vaše autí a o tolik hůř si zase nezajezdíte takže to chce v klídku.

však ja jsem v klídku, rok jsem si s chipem pojezdil, ted přes rok už bez něj a jsem zvyklej. až na ten motor mi zatim OII maximálně vyhovuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, bohužel spojka u 1.9 nemůže být silnější protože převodovka přenese jen 250 Nm + rezerva a je lepší odepsat spojku než-li převodovku.Ale i se slabším čipem Vám to musí jezdit pěkně, neříkejte že ne.2.0TDI je na tom lépe, její převodovka přenese 350 Nm což je na celkovém výkonu potom znát.Na druhou stranu je 2.0TDI o 60 000,- v základu dražší než-li Vaše autí a o tolik hůř si zase nezajezdíte takže to chce v klídku.

však ja jsem v klídku, rok jsem si s chipem pojezdil, ted přes rok už bez něj a jsem zvyklej. až na ten motor mi zatim OII maximálně vyhovuje

A proč sis nechal vrátit původni soft?To znamená,že ted tam máš těch 77 kW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pozor!!!! pokud je auto jeste v zaruce tak chiptuning tzv. prehrani softweru upravenym softem "flashnuti" se zapisuje do ridici jednotky...Muze se pak stat ze i kdyby to nemelo s chipem zadnou souvislost tak vam treba neuznaji nejakou reklamaci.Jde to vycist diagnostikou.Pocet prehrani rj.

Do rj jednotky sa zapisuje len pocet prehrati softu ci nie? Takze ak je to cipnute a potom odcipovane tak su to 2 prehratia. Ale to este nedokazuje ze bolo auto cipnute len to ze ti dvakrat prehravali soft (mozno v servise mozno inde). Alebo sa mylim?

Ano jak rikas je to jen pocet prahrani obsahu rj ale nevim zda jak mas auto v zaruce a chodis servisovat pravidelne a zapisuje se vse do knizky to nenapisou taky.Proste zmena softwerove verze z nakoho duvodu.Kolegovy to prehravaly asi 2X porad mu to samo od sebe vynechavalo.Takze asi tak.

Tak potom ma to velmi netrapi. Nemaju v rukach dokaz ze to bolo chipnute len to ze tam bol zmeneny soft. a to je velmi malo na to aby mi neuznali reklamaciu. S tymto uz mam skusenosti s Oplom a nic nezmohli len museli opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...