Přejít na obsah

Zajištění světel proti krádeži


roman5a9

Doporučené příspěvky

hehe, nedomluvim, pokud ty svetla nejsou oznaceny tak na to prdim, na nove si necham udelat VIN a jeste je poradne poznacim, aby nebylo mejlky v pripade kradeze

kazdopadne neverim nikomu, kdo ma tyhle ceny, ze to neni corka, to proste neni mozny.... kecy typu, prodavam xenony, protoze jsem si poridil lepsi svetla tady jsou asi dost smesny :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nechci Vam do toho vstupovat, ale vsechny xenony co se tady prodavaji nejsou kradene....Zalezi od koho kupujes a jakou ma ten prodejce historii na foru. Jinak s Vami souhlasim, ty prodeje na aukru jsou podivne, ale nic jim nedokazete.... Je to sice hrozne, ale je to tak... S tim vinem... staci k tomu lepsi trafopajecka a mit udelanou sablonu a je to... Tim clovek nic nezkazi...Taky nad tim uvazuji, ale pred tim si zabezpecim kapotu.... :) Construct system 3. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cenu neznam presne zitra budu volat do servisu, dneska tam ten chlapik nebyl, ale pocitam kolem 10000 kc a jestli mne naserou tak jsi to udelam sam. U mne je totiz problem ze uz tam konstruct mam a oni nevi co s nim udelaji tak jsem zvedav co mi zitra rekne. Mel to zjistit. Ale psal jsem P.T at mi to odmeri a namaluje on to na aute ma tak to mozna dam nekomu sikovnemu udelat za 1000 kc a budu mit klid. Snad to dobre dopadne...

PS: sorry za pouzite foto P.T ale jinne jsem nesehnal...

post-380-1237240223_thumb.jpg

post-380-1237240235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale proc tem k....m ulechcovat praci... Pojistka to pokreje ale on si nic neodnese. Nemluvim o extremu jako na te foto.... Je jasne ze kdyz ti nekdo bude chtit neco ukrast tak to ukradne, ale ulechcovat mu praci formou ze nic nebudu delat je blbost.. Zaslepil jsem si ten otvor pres krerej lezou do kapoty , uvazuji a udelam to zamek kapoty a jeste odpojim kapotu a budu ji ovladat elektricky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na zabezpečení kapoty kašlu...ani né proto že mi auta parkujou v garáži,což teda z předposlední zkušenosti taky neni 100%ochrana,ale proto že když už se někdo k tomu na mých autech odhodlá,tak at si je veme a nezkurví polovinu auta....pořád podle mě lepší nechat opravit el.instalaci+dodání xenonů než jako majitel z té foto,tam bylo v prdeli......Kapota,maska,prasklej nárazník,blatník a pokroucená stěna.....takže se zabezpečením to je pak škoda pomalu jak při bouračce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...