Přejít na obsah

Jistě to všichni známe...


Márfy

Doporučené příspěvky

jo a moje prvni zima s Favoritem, samozrejme na sjetejch letnich gumach :D

jedu si ze skoly (to bylo jeste na stredni) a kamosi, ze prej na parkoviste, at jim predvedu nejakej ten drift :smich:

nuze dobra, zajeli jsem na parkoviste a prvni zatazeni za rucku..........fiiii, zastavil me obrubnik a sliknul jsem zadni gumu... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a druha zima, to uz bylo s Felicii (karkulkou) na 14" letnickach :o

rani cesta do Liberce, pres noc 15 cm snehu a proste jsem musel jet.....

z Paceraku (myslim, ze se tak jmenuje, ten za Turnovem) dolu bokem, ale dokonale jsem to ukociroval, sem si rakal, to jsem ale borec :D no a v LB chci zaparkovat kousek od Depa a na zmrzle slnici, lup a tukanec do omegy... prisel borec kopl do sveho narazniku a povida jed woe a kup si zimni gumy ;)

ja mel dva skrabance v laku a spravila to korekcni tuzka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady nekdo psal..kdyz se vam chce srat to sou nejhorsi story....v tom zmatku je to sileny...sem jednou v garazi povoloval kolo.a zabral sem a heeej rup...zaclo se to valit...co ted...mega fofr,zavrel sem garaz popad klice a v krecovity chuzi sem letel nahoru do baraku...az u vchodu sem zjistil ze s vystrelovakem z Fabie se do baraku asi nedostanu :smich::D co ted?Hrde kupredu,zpatky ni krok :D zpatky jit pro klice bych se posral,do baraku sem taky nemohl,takze utociste pod schodama to jistilo... :p:smich: Boze ja mam zazitky :D

Jinak vcera sem videl naproti souseda jak si tam hral se svou dcerkou ktery privez kolo a mel ho na zadnich sedackach tak ji ho vyndal a ona tam jezdila a on mel radost...a Ty dvere se samozrejme zavrely az kdyz zajizdel do garaze tak vo futro tech velkejch vrat...paradni lavor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na mě nemáte:) Už jsem to tu někde psal - Asi před 2 lety, jsem si stavěl 1000MB na srazy, pracoval jsem u babči v suterénní garáži... Po několika měsíčním ručním šmirglování kastle, vyvařování, apod. jsem si koupil RS fabiacký sedačky (ty jsem tam chtěl namontovat) no a protože jsem měl čerstvě zgenerálkovnou přední nápravu š130, 4 písty, vyztuřená, musel jsem upravit volantovou hřídel - tak jsem si řidičovo RS sedašku usadil do kastle a začal jsem dělat držák právě pro tu hřídel. Všechno mi tak pěkně sedělo, tak jsem se jal vaření držáku obloukem na 400V. Vařim si, vařim a pak jsem si odskočil na sváču:) Dlabu druhej rohlík a sousedka stojí před barákem a řve:"Kouří se vám z garáže" - tak jsem naklusal do garáže, tam černo, vrátil jsem se pro babču, vytáh jí z baráku, sousedka zavolala hasiče a já natáh hadici a začal jsem hasit... (kdybych ale věděl, že v jedný skříňce, která nešla otevřít, měl děda schovaný ředidla, kyseliny a starý barvy - prostě to, co rádo hoří - to jsem zjistil až druhej den, co jsem garáž vyklízel), tak bych asi nestál s hadicí před garáří, ale vzal bych nohy na ramena a zdrhal bych, až by se za mnou prášilo. Když přijeli hasiči, tak jsem měl skoro uhašeno, oni jen dohasili starej dřevěnej ponk, páč ten pořád nějak doutnal - podle hasičů tam chytlo asi několik věcí naráz, předně mi nejspíš spadnul rožhavenej držák ze svěráku na dřevěnej, barvama, ředidlama a bůhví čím napuštěnej ponk a asi i chytla ta stará elektrika - no prostě když něco dělám, tak to dělám pořádně!!! lol 2 hodinky mě vyslíchali policajti, zacáloval jsem pokutu hasičům, celou noc jsem chodil kontrolovat garáž, jestli něco nezačíná zase hořet, dostal jsem 3- týdenní zánět spojivek a několika měsíční práce v prdeli!!! No prostě několik blbejch náhod naráz... Jak se říká - kdo umí, ten umí _po__

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na mě nemáte:) Už jsem to tu někde psal - Asi před 2 lety, jsem si stavěl 1000MB na srazy, pracoval jsem u babči v suterénní garáži... Po několika měsíčním ručním šmirglování kastle, vyvařování, apod. jsem si koupil RS fabiacký sedačky (ty jsem tam chtěl namontovat) no a protože jsem měl čerstvě zgenerálkovnou přední nápravu š130, 4 písty, vyztuřená, musel jsem upravit volantovou hřídel - tak jsem si řidičovo RS sedašku usadil do kastle a začal jsem dělat držák právě pro tu hřídel. Všechno mi tak pěkně sedělo, tak jsem se jal vaření držáku obloukem na 400V. Vařim si, vařim a pak jsem si odskočil na sváču:) Dlabu druhej rohlík a sousedka stojí před barákem a řve:"Kouří se vám z garáže" - tak jsem naklusal do garáže, tam černo, vrátil jsem se pro babču, vytáh jí z baráku, sousedka zavolala hasiče a já natáh hadici a začal jsem hasit... (kdybych ale věděl, že v jedný skříňce, která nešla otevřít, měl děda schovaný ředidla, kyseliny a starý barvy - prostě to, co rádo hoří - to jsem zjistil až druhej den, co jsem garáž vyklízel), tak bych asi nestál s hadicí před garáří, ale vzal bych nohy na ramena a zdrhal bych, až by se za mnou prášilo. Když přijeli hasiči, tak jsem měl skoro uhašeno, oni jen dohasili starej dřevěnej ponk, páč ten pořád nějak doutnal - podle hasičů tam chytlo asi několik věcí naráz, předně mi nejspíš spadnul rožhavenej držák ze svěráku na dřevěnej, barvama, ředidlama a bůhví čím napuštěnej ponk a asi i chytla ta stará elektrika - no prostě když něco dělám, tak to dělám pořádně!!! lol 2 hodinky mě vyslíchali policajti, zacáloval jsem pokutu hasičům, celou noc jsem chodil kontrolovat garáž, jestli něco nezačíná zase hořet, dostal jsem 3- týdenní zánět spojivek a několika měsíční práce v prdeli!!! No prostě několik blbejch náhod naráz... Jak se říká - kdo umí, ten umí _po__

Tak to se ale stane ;) ...to je blba nahoda a zas tak moc k smichu na tom covece neni...mohlo to zajit i mnohem dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, vzal jsem si z toho ponaučení a na to, že kdyby chytly ty ředidla a kdejaký chemikálie, tak moh barák naskočit metr v základech a nebylo by co hasit... Proto se tomu už radši jen směju a nepřemejšlim nad tim, co se mohlo stát - to jsem si užil v prvních hodinách po tom a pak ještě pár týdnů - přežil jsem, nikomu se nic nestalo, garáž jsem dal za tejden do kupy - prakticky jsem ji zrekonstruoval, jen ta kastle a řidičova RS sedačka padla za vlast...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Student: Ty blaho, ty jsi diiiiiiiiiiiloooooooooooooooo :smich: :smich:

Ta story s tim posranim mi pripomina kamaraduv pribeh - on byl vojak z povolani a jel pak z nejaky vojensky akce, kde meli zahul, unavenej domu autem. Najednou ho prej prepadlo brutalne akutni srani, tak zastavil a sel provest potrebu nekam na kraj silnice. Jenze pak se musel taky necim utrit a to byl kamen urazu.... Tak sundal vojensky tilko a holt si s nim pomohl, no :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Student: Ty blaho, ty jsi diiiiiiiiiiiloooooooooooooooo :smich: :smich:

Ta story s tim posranim mi pripomina kamaraduv pribeh - on byl vojak z povolani a jel pak z nejaky vojensky akce, kde meli zahul, unavenej domu autem. Najednou ho prej prepadlo brutalne akutni srani, tak zastavil a sel provest potrebu nekam na kraj silnice. Jenze pak se musel taky necim utrit a to byl kamen urazu.... Tak sundal vojensky tilko a holt si s nim pomohl, no :smich:

Nejhorsi je kdyz treba sedis v aute...na hajzl to mas tak minutu prez 3je dvere..a Ty vis ze jakmile se pohnes a v krecis dobehnes k prvnim dverim,tak se poseres...to sou pak ty spravny dylema co udelat... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by asi nerozchodil a hlavne by to bylo na vyhazov ze skoly, bylo to kdysi davno, kdyz jsme jeli ze skolou do Prahy do divadla... Hlavne byl pruser v to, ze jsme pred divadlem byli s klukama chlastat -_- (kazdej tak tech 7 piv), to byla teprv cesta domu!!! Jeste ze jsme meli prazdny pet lahve :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotrík tak frčal v električke a došlo to na neho. Išiel na nejaké skúšky, tak pracovali nervy. Ale električka zastavuje často, tak vybehol a uľavil si po mostom v poslednej chvíli. Akurát to nedomyslel, zabudol na traky :D

Kuči - tomu sa hovorí smola!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by asi nerozchodil a hlavne by to bylo na vyhazov ze skoly, bylo to kdysi davno, kdyz jsme jeli ze skolou do Prahy do divadla... Hlavne byl pruser v to, ze jsme pred divadlem byli s klukama chlastat -_- (kazdej tak tech 7 piv), to byla teprv cesta domu!!! Jeste ze jsme meli prazdny pet lahve :D

autobus - mala potreba - pet lahev - klasika :smich:

v sobotu jsem menil na Bobískovi kola a vzpomel jsem si na Chudyho studenta, tak jsem utahoval s citem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a jedna autarska a to s budíkama a je stara tak 2 hodiny

menim si takhle rucicky (v cimsi aute) a nejako asi nedocvaknul konektor, otocim klickem v zapalovani, rozeznu svetla a nic.tak znovu, konektor se mi zdal v pohode, ale vycvyknul sem o a znovu.....ted uz cajk, ale po chvilce ejhle stara znama kontrolka airbagu.... njn Bobík je debil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt dobrý téma :)

To mě připomína story když jsme s Bajdíkem měnili na jeho Fabči podsvícení na modro. Šlo to v celku dobře. Než jsme se teda dostli na budíky. Rozdělat šup ručičky atd až na polšňák. Ovšem problém byl v tom,že jsem měl nějaký návod na polaritu a ten byl jkasi taksi špatný a polarita diod byla na pár místech otočená. Takže to nesvítilo jak mělo. Další problém nadešel při otáčení diod..samo než povolily tak se roztekly..tak šup do mamčinýho auto a frrr na poslední chvíli do obchodu než zavřou pro diody.Stihli jsme to. No ale poskládat správně polatitu bylo nemožné. Takže šli pod kudlu moje budíky z Fábinky podle kterých jsme to naštěstí vše poskládaly. Pak jsem jen u Bajdíka zapojil budíky a zapl podsvícení krááása neuveřetelné. Pekně to svítilo. Až do té doby než jsem otočil klíčkem a chtěl nastartovat. Rozsvítil se imnobilizér a už nezhasl. Nastartoval jsem a po 3 s motor zhasnul. V tu chvíli mi projel knedlík krkem a už jsem viděl odpáleny imo na desce. Podívali jsem se na sebe s Bajdíkem a už jsem viděl ,že u nás přespí :D Nikdy na ten pohled nezapomenu :D Nakonec jsem zjistili,že jsme naštěstí jen prohodili tišťáky.. Poučeni?? Tištáky až vypadají stejně tak 44ka opravdu nejede s budíkama z 55ky a už né vubec s jiným IMO kol110lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjoooooo :( Napdá mě otázka: A co teď s tím? Může si to amatér jako např. já opravit ? Nebo je třeba odborníkův zásah ? :(

Mimochodem: Čí to bylo auti ? :)

musi se na VAG.... a tam odmazat hlasky s chybou.... :(

on se tu majitel ozve neboj -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem na rozpacích :( ! Zamiloval jsem si změnu podsvícení budíků a chci si jí udělat. KDyž ale slyším ty problémy a hlavně to, že se to nedaří ani vám, profíkům, tak jak to pak mám dokázat já ? :feve:

A další problém je jestli je lepší bílé (Bobík) nebo modré (Bajdík) :help::wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...