Přejít na obsah

Jistě to všichni známe...


Márfy

Doporučené příspěvky

Taky bych resil bile... pres den svitim pres rele denniho sviceni a palubka nesvici :);) a vecer uz bych se jen kochal....  :palec2:  :palec:

...a kochal a kochal, až by ses pokochal s nějakým sloupem u silnice ;)

já se taky kochal lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak teda taky přihodím svojí trošku do mlýna. Jedu si takhle v zimě na chalupu do Krušných hor (bylo to ještě s fáčkem), po karlovarce, silnice byla nasolená, mokrá. Cesta ubíhá docela dobře, rychlost 100-120km/h, podotýkám, že na letních pneu. Jak si tak jedu, začíná se mi chtít na malou. Říkám si dobrý, až bude vhodné místo někde u lesa, tak si zastavím. Jenže se mi žádné místo pořád nelíbilo, a tak se potřeba postupně stávala akutnější. Postupně jsem tedy snižoval nároky na výběr místa, až jsem se rozhodl, že příští odbočka z hlavní silnice "bude moje" a tam si pak už zastavím kdekoliv. Takže jedu, vidím značku s odbočkou k nějaké vesnici, říkám si hurá a zapínám blinkr. Na křižovatce odbočuji a už se těším jak si ulevím. Jak už myslím jen na to jedno, tak si ovšem neuvědomuji, že jsem z hlavní, mokré silnice vjel na vedlejší, která byla pokrytá ujetým sněhem. Takže honem chci projet tu levotočivou zatáčku, za kterou přece musí být ta vytoužená rovinka, na které můžu bezpečně zastavit. Vjíždím do zatáčky, zatáčím volantem.....................ale co to, auto jede rovně! Dávám ruku na ruční brzdu, že to vezmu přes ní, ale vidina mohutného stromu hned u levého okraje silnice mě od toho odrazuje. Takže projíždím zatáčku rovně, prorážím skrz závěj a zapadám do hlubokého sněhu, odkud nemám šanci se dostat. Výhodou bylo, že na záchod se mi okamžitě v tom šoku přestalo chtít. Tak vystupuju, beru si bundu a jdu do blízské vesnice shánět traktor. V tom zastavuje oklolo jedoucí Němec s BMW e30 Touring, a nabízí, že mě vytáhne. Nejdřív mu to moc nejde, ale pak se otočí a na zpátečku mě vyprostí ven. Na autě žádné škody, ani za to nic nechtěl, takže nakonec všechno dobře dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych Vám mohl napsat příhodu která se sice nestala mě, ale mám jí z doslechu. Stalo se to známému mojeho kolegy. Ten známý jezdil na stavbě nového terminálu na letišti v Ruzyni jako řidič náklaďáku se sklápěčkou. Když jel na letiště s prázdným autem (odváželi hlínu), tak na něj přišla velká potřeba, ale neměl kde. Tak zastavil v odbočovacím pruhu před cargem, s tím, že si odskočí na korbu a díky vysokým postranicím na něj nikdo neuvidí. Vybavil se novinami a šel na to. Nevím jak to na letišti znáte, ale než byl ten nový terminál a k němu vedoucí komunikace otevřeny, tak se v době dopravní špičky před letištěm tvořily docela dlouhé, popojíždějící kolony. No a zrovna když tenhle známý mého kolegy usedl k činu a začal tvořit v domění, že ho nikdo nevidí, tak v té koloně posouvající se okolo jeho náklaďáku popojížděl i dvoupatrový autobus (vyšší než postranice té sklápěčky) plný německých důchodců. :D Takže, protože už to nemohl přerušit, tak s*al, a díval se u toho do tváře vyjeveným důchodcům. To musel být teda super zážitek. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...