Přejít na obsah

Rychlomer kalibracia


Vlady25

Doporučené příspěvky

Zdravim, kupil som auto uz s prerobenym podsvietenim na cerveno, vsimol som si ze podla gps mam rychlost 51km/h a na budikoch mam 60km/h. Ano viem ze je tam rozdiel ale na starom aute bol rozdiel cca 4-5 km a taktiez na inom aute pri tachometrovych 60 ukazovalo gps 54-55. Urobil som cez VAg test akcnych clenov a rucicka ma ostat stat na 100km/h no mne sa zastavi na 103-104 cize bola trosku zle zalozena rucicka pri prerabani podsvietenia. Otazka znie, je mozne urobit nejake zkaladne nastavenie alebo cez vag upravit (nakalibrovat) aby mi to ukazovalo presne 100 alebo to musim urobit rucne a posunut rycicku manualne? Ak ano akou formou, staci nou pootocit alebo ju musim uplne vytiahnut a znovu nasunut? Este otazka k plexi krytu, da sa dat dole aj bez vacsej demontaze napriklad volant a tak? VDaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demontovat bag, volant, cidlo natoceni volantu, plasty a nasledne budiky. Musis raficku vytahnout, ustalit na hodnote napr pred startem a pak nacvaknout. Na oktavce ok, tam se povolilo par sroubu, ale na supovi bych to nedelal pokud nemas zkusenosti a tisicihran velkej jak tvoje oko cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...