Jump to content

michal2009

Moderátor
 • Content Count

  5,163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

michal2009 last won the day on March 6

michal2009 had the most liked content!

Community Reputation

882 Excellent

7 Followers

About michal2009

 • Rank
  MORAVA
 • Birthday September 21

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

6,611 profile views
 1. michal2009

  Koupě ojetého Superba II

  Přesně tak! A k dobré pojistce za rozumné peníze rád pomůžu
 2. michal2009

  Vymena oleje

  Pokud chceš něco opravdu kvalitního co splňuje normu, umím sehnat Millers Oils za cenu Castrolu. Kdyžtak SZ Filtry dávám originál, zas to nestojí majlant.
 3. @Tomdlouhan ty jsi zastánce, kolega odpůrce. Každý má právo na vlastní názor a slovo šmejd a zmetek neporušuje pravidla fóra. Mimo to, jako řadový uživatel tu nikomu nevyhrožuj blokací profilu. Takové rozhodnutí nech na nás.
 4. Takové rozhodnutí nech laskavě na vedení fóra. Nic tak hrozného @Sabiza nenapsal.
 5. michal2009

  Koupe ojete OIII

  Ano, bez měrky laku kupuje auto jen důvěřivec nebo člověk, co nějaké ťukance neřeší.
 6. michal2009

  Plnění z havarijního pojištění

  Kdyby byl zájem, mohu nacenit POV a HAV a případný další servis jako poradenství v této oblasti přes SZ. Dělám 10 pojišťoven tak mám dobré srovnání.
 7. michal2009

  Koupe ojete OIII

  Přesně tak. A pokud by byl zájem, můžu auto přijet pomoci nezávisle ověřit, dělám to pro lidi běžně. Diagnostika, měření laku, jízda, podvozek a ostatní opotřebení. Na konec pomůžu vyjednat na základě zjištěných skutečností slevu u prodejce.
 8. michal2009

  Koupe ojete OIII

  O Škoda Plus si přečti pár stránek zpět. Normální bazar, nečekej zázraky.
 9. michal2009

  Klubové pojištění POV + HAV a financování vozu

  Prozatím reference u: @Punit @rarach89 (použita obchodní sleva 46%!) @mirda646 a pár dalších z jiných klubů. Vyzkoušejte! Nabídnu nejlepší nabídku, zařídím, zruším staré poji + kompletní servis tak, jak se patří.
 10. michal2009

  Atrapa vyfuku / difuzor

  Na tom jsem samozřejmě trval a bylo mi to původně prodejcem i nabídnuto (vrácení peněz a zaslání difuzoru zpět), viz screen. To, jakým způsobem se to pak podělalo nechápu.. každopádně nevěřte tomu, že se za vás alík postaví. Ti jsou schopní řešit dolarové podvody, na takové větší obchody kašlou.
 11. michal2009

  Atrapa vyfuku / difuzor

  Tak nakonec to dopadlo celé jinak. Dispute se samo ukončilo předčasně s tím, že se vybrala varianta $40 zpět a difuzor mi zůstane. Při apelu na Aliexpress tento verdikt potvrdili, takže Aliexpress evidentně nemá zájem cokoliv řešit (prý toho mají moc a otevírat znovu dispute je složitější operace), byť mi to prodejce sám nabídl. Takže jsem protekl 2200Kč. Už tam nic dražšího kupovat nebudu. Ani clo žádat zpět nemůžu, protože nic nevracím.. hajzlové.
 12. michal2009

  kodovaní SKODA SUPERB II

  Ahoj, napiš mi zprávu, něco vymyslíme u Brna :-)
 13. michal2009

  Atrapa vyfuku / difuzor

  A nedal jsi mu náhodou hned tu jednu hvězdu? Třeba už nemá motivaci něco řešit, když už jsi mu zkazil hodnocení. Toto byla hned jeho první nabídka. Napsal jsem do Dispute všechno pěkně od plic a s řádně horkou hlavou, udělal jsem screen tvého hodnocení a nazval jsem ho tam šejdířem co vědomě okrádá a podvádí lidi, že jsem difuzor koupil kvůli chromu a tento obyč je mě úplně na nic. Ještě mu zkusím nabídnout, že pošle spravný difuzor, nebo zaplatí i poštu zpět a uvidim jak se k tomu postaví. Každopádně celní deklarace 861,- + cca 500,- za postu je furt lepší jak dosavadních 3100,- Kc.
 14. michal2009

  Chyby na laku

  Origo lak ma poloviční hodnotu. V miste na prahu viz.foto 2 má být cca 60-100 mikronu maximálně. Prověřovat, prověřovat a zase prověřovat. Když tomu nerozumíš, máš strčit někomu znalému pár stovek ať ti auto projde.
 15. michal2009

  Atrapa vyfuku / difuzor

  Takže sám nabízí vratku zboží a proplacení plné ceny (clo a zastupovani bohužel asi provařím). @beuticek zkus domluvit stejnou podmínku a pošleme mu to společně? Napadlo mě, aby poslal difuzor na sve náklady znovu, ale ten správný! Co vy na to?
×