Přejít na obsah

zustal klíč ve spinačce


Karlos93

Doporučené příspěvky

Chlapy prosím pomoc, nevim co stim.

Při nastartovaní se mi asi přetočil kliček ve spinačce při normalním startovaní a ted nejde vytahnout a ani pomalu vypnout jelikož klíč jde jen poloha 1 a 2... a aby se mi auto samo nenastartovalo tak jsem musel odpojit baterku.

Tak potřebuju vědět jak vytahnout tu spinačku a připadně nějaký postup a hlavně co musim koupit jelikož tam mam imobilizer.

diky za všechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže teoreticky potřebuju jen vložku spinací skřinky která se prodává v kelly za 200 za dvě stovky je tak?? ale jak to bude s klíčem? to budu muset asi tu spinačku nechat někde převložkovat a nahodou kolik to stojí neviš?? a ještě nějaký navod jak ji vytahnout? diky ti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro vložku zajdi do klíční služby kde Ti ji budou přestavovat na Tvůj klíč.

Cenu nevím.

 

Jak demontovat?

Vyndat celý zámek řízení, asi. Ten zajištěn šrouby s tzv. "trhací hlavou". Takže vrtačka, vytahováky, apod., pak nové šrouby.

Až budeš mít celý zámek venku, už budeš vidět jak vyndat vložku. Anebo v klíční službě, možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...