Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělávky, zapojení, klíče


Majk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
Čidlo je na 99% v komfortce, protože jsem vyměnil jenom komfortku a DO šlape (taky třítlačítkový)

zámky jsem zatím nechal původní

o akom cidle to vravis? mas na mysli primac dialkoveho ovladania centralu?lebo ak ano tak sa velmi mylis pretoze primac je samostatna jednotka ktora komunikuje s konfortkou a ta riadi centralne uzamikanie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čidlo je na 99% v komfortce, protože jsem vyměnil jenom komfortku a DO šlape (taky třítlačítkový)

zámky jsem zatím nechal původní

o akom cidle to vravis? mas na mysli primac dialkoveho ovladania centralu?lebo ak ano tak sa velmi mylis pretoze primac je samostatna jednotka ktora komunikuje s konfortkou a ta riadi centralne uzamikanie....

Žádná samostatná jednotka tam není. Přijímač DO je součástí "Centrální řídící jednotky komfortního systému" - komfortky (název je odvozen o slova komfort, takže nevím kde se vzal často používaný název "konfortka"). :)

century: Zkus vyměnit baterku, znovu spárovat a když nepomůže tak až potom novej

klíč. Ty inzeráty se týkají klíčů a zámků, tedy jakýchsi Fabek, které jsou zasunuty do dveří a jenom odemykají a zamykají vnitřní zámky, 

ve kterých je pohon centrálu atd. Takže by jsi musel vyměnit všechny zámky na autě, dveře a zapalování. Nicméně by to nevyřešilo problém s cvakáním centrálu. Na to zkus kouknout sem.

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, nemám origo centrál z výroby, ale jen dodělávaný u autorizovaného servisu ( někde jsem tady četl, že je to centrál meta ). Mám ho i s dálkovým ovládáním, ale toužím po vystřelovacím klíči. Na netu jsem našel tohle dálkové ovládání: http://www.rakso.cz/detail/dalkove-ovladan...lovaci-klice-1/

nemáte někdo s tím zkušenost? Jestli se to tam dá vůbec přidělat?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise Kutil_Tim, resil jsem to tento tyden a urcite je lepsi volba sehnat origo vystrelovak a prehodit komfortku za takovou, co umi dalku. Prace na 20 minut komplet a je to origo reseni se vsi kvalitou.

To je fajn, ale u me komfortka nic neresi, protoze nemam central primo z vyroby, ale dodelavany.

A nevite jestli by slo prehodit jen vnitrek z toho neorigo klice do origo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo tak jsme to myslel ja akorat me kolega nepochopil:)

taky to tak chci udelat ale zatim jsem nesehnal origo klicek s nevypilovanym platkem a jeste ktomu za rozumnou cenu..

....takze vyuziju totoho tematu a kdo ma a je rozumny tak nabidnete staci mi jeden :)

Aha :)

A mas overeny ze to tam jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ale budu muset zjisti jak odpojit tu starou dalku a kde ji vubec najdu. Nezna nekdo tu metu co dodatecne skodovaci montuji?

takze se nakonec rozhodl pro original dalku?:)

takze vtomhle pripade pod palubovkou je krabicka a ta se odpoji. a pak se vymeni komfortka, ale netusim jak to pracuje s centralem presne

Editováno: , autor: Kutil_Tim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze se nakonec rozhodl pro original dalku?:)

To asi ne, nevim co vsechno bych musel menit, kdybych chtel original dalku. Vsichni mi porad rikaj, ze pokud mam ten dodelavany central, tak nemuzu mit original dalku tak si ji chci nahradit tou sadou s vystrelovakama ( falesnyma ) a zkusim sehnat original klic a nacpat to do nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ne, nevim co vsechno bych musel menit, kdybych chtel original dalku. Vsichni mi porad rikaj, ze pokud mam ten dodelavany central, tak nemuzu mit original dalku tak si ji chci nahradit tou sadou s vystrelovakama ( falesnyma ) a zkusim sehnat original klic a nacpat to do nej.

jo az takhle komplikovane:) a co tak udelat to ze sezenes original klicek a do nej vrazis tu elektroniku ktreou uz mas;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...